Začlenit se zpět mezi spolužáky

Plzeň / Zbierku organizuje Monika B. zc.liame@m.avonidub

{}
0 %

Začlenit se zpět mezi spolužáky

Vybraných 12 200 Kč z 12 000 Kč
Zostáva -483 dní
102 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 20. február 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Tato mladá dívka, navštěvující 2.stupeň základní školy byla do nedávna šťastná, veselá a pohodová.. Poslední dobou se jí však úsměv z tváře začal vytrácet, až byla nutná její hospitalizace na psychiatrii. Pobyt zde by měl být ukončen do konce roku 2022.

Veliké přání této osudem zkoušené slečny je stejné jako většiny jejích vrstevníků. Chce vyrazit na týdenní lyžařský výcvik se svými spolužáky, kteří jí podporují a těší se na ni. Dívka je v kolektivu oblíbená, je tam spokojená, má spoustu přátel, kamarádů. Její maminka však nemá na zaplacení lyžařského výcviku dostatek financí.

Prosíme vás touto formou o pomoc s úhradou ubytování na horách, dopravy, permanentky, pronájmu lyžařského vybavení a základního oblečení na hory.

Dcera nemocné samoživitelky

Maminka je na péči o děvče sama již od těhotenství a spolu s podporou nejbližší rodiny vždy péči zvládala i přes to, že bydlí v pronájmu. Od minulého roku je však v pracovní neschopnosti – maminka má sama psychické problémy, navíc prodělala v minulém roce embolii, v rukou má zpřetrhané vazy, čímž má omezenou hybnost v rukou.

Tato neuvěřitelně silná maminka spolupracuje s organizací Ledovec a samozřejmě bude aktivně usilovat o návrat do práce, až se její zdravotní stav vylepší. Dlouhodobou nemocí se ovšem finanční situace rodiny výrazně zhoršila a momentálně není možné, aby maminka mohla výlohy spojené s lyžařským výcvikem sama uhradit. Pojďme její dceru podpořit, aby mohla se svými spolužáky projít lyžařským výcvikem, ze kterého má nejeden z nás celoživotně nezapomenutelné zážitky.

Děkujeme.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Přejeme krásný pobyt s kamarády :-)“
12 000 Kč — Soňa pred 2 rokmi