Vyšleme Adélku s handicapem na MS v hodu kuželkou

Krhová / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Vyšleme Adélku s handicapem na MS v hodu kuželkou

Vybraných 156 416 Kč z 100 000 Kč
Zostáva -310 dní
156 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 19. november 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Adélky příběh

Narodila jsem se o dva měsíce dříve a následkem toho se potýkám s Dětskou mozkovou obrnou. Jmenuji se Adéla Sekyrová a je mi 21 let. Bydlím v Krhové u Valašského Meziříčí. Na cestě životem se tak pohybuji na invalidním vozíku. Mám za sebou několik operací, ale přesto jsem akční člověk, studuji na střední škole pro sluchově postižené a ráda sportuji.

Jde to i navzdory handicapu

Mým největším koníčkem je atletika vozíčkářů, ke které jsem se dostala v 10 letech. Jsem registrovaná pod klubem AK Olomouc a jsem členem reprezentačního týmu ČR. Mou hlavní disciplínou je hod kuželkou do dálky, což je alternativa hodu oštěpem a hodu diskem.

Účast na soutěžích je finančně velice náročná a bez pomoci dárců a sponzorů bych se neobešla. Od 23. 11. – 29. 11. 2022 se bude konat IWAS MS juniorů v Portugalsku a je mým velkým snem se tohoto mistrovství zúčastnit.

Dovezla jsem už pár cenných medailí

Pravidelně se zúčastňuji sérií Českého poháru na mezinárodních soutěžích. Reprezentovala jsem ČR na MS v Anglii, Nizozemí, Portugalsku, Itálii, Slovensku a v Česku na MS v Olomouci a Praze.

Vybranou částku použiji na dofinancování IWAS MS juniorů v Portugalsku, a také na další zahraniční závody, kde budu reprezentovat Českou republiku. Dále na cesty na tréninky do Olomouce (tam a zpět 120 km), na rehabilitace, rehabilitační pomůcky, sportovní soustředění a další.

Vedle atletiky ráda plavu, lyžuji na Biski a jsem nadšená fanynka sportovních přenosů, hlavně hokeje – především VHK Vsetín.

FKT Cesta hrdinů SNP pro Adélku Sekyrovou

Proto dne 3. 10. vyběhne Tomáš Štverák na Cestu hrdinů Slovenského národního povstání a poběží ve směru z východu na západ. Startovat bude na Dukle, překoná například Nízké Tatry, kousek Malé a Velké Fatry, Strážovské vrchy, Malé Karpaty, Bílé Karpaty a po 770 kilometrech a 30 000 výškových metrech doběhne do cíle na hrad Devín za Bratislavou. Tomáš si dal 2 hlavní cíle, jednak vybrat co nejvíce peněz pro tuto sbírku, a taky překonat dosavadní rekord, který je 6 dnů a 20 hodin.

Budu vděčná za každý příspěvek, který mě posune blíže k mému reprezentačnímu snu. Děkuji každému, komu není můj příběh lhostejný.

Moc děkuji, Aďa

Zbierku dosiaľ podporili 318 darcov

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Drzime palce na MS :)“
2 000 Kč — Vlado pred rokom

252 Kč — Dominika pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Přejeme hodně štěstí a krásné zážitky!“
4 000 Kč — Myslivecký spolek Srnová-Krhová pred rokom

„Celý vesmír sa spojí, a ty to dokážeš. “
516 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Gratulace Tomovi, hodně štěstí Adélce!“
373 Kč — Venca pred rokom

516 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom