Vyprávějte s námi Nový příběh...a dělejte divy. Svět to potřebuje

Praha 1 / Zbierku organizuje NewStory z. s. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Vyprávějte s námi Nový příběh...a dělejte divy. Svět to potřebuje

Vybraných 0 Kč z 275 000 Kč
Zostáva 80 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 10. október 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Kdo vdechl Novému příběhu život?

Podívejte se, kdo za vším stojí...


https://www.youtube.com/playlist?list=PLzu9bLO6wKMydceA12K6akV5WdMmFy5IM


Jsme skupina nadšenců s bohatými zkušenostmi, kteří vidí, že svět potřebuje nové, odvážné vize a nápady. Stávající systémy selhávají v řešení sociálních a environmentálních krizí. Potřebujeme zkoušet disruptivní inovace měnící paradigma. Neopravujeme stávající systém, tvoříme prostor nový. Víme, že odpovědi na palčivé otázky jsou všude kolem nás, ale často se o nich bohužel neví. Vyprávěním inspirativních příběhů, které se dotýkají srdcí, můžeme změnit mnohé.

Ke skutečné změně nedojdete bojem se stávající realitou. Je třeba vytvořit nový model, který ukáže, jak je ten stávající zastaralý. (Buckminster Fuller - americký architekt, designér, futurista)


Milí dobrodějové, tvůrkyně a tvůrci změn, zveme vás do naší alchymistické dílny. Platformy, kde pomáháme vědomým organizacím i jednotlivcům, kteří tvoří zázraky. Účelem je ve vzájemné spolupráci navracet společnost k podstatě, lidskosti a přirozenosti. Podporujeme projekty, které přináší systémové změny a boří dosavadní dosluhující struktury. Jsme životadárné "mycelium", které podporuje, propojuje a vyživuje vše, co mění svět k lepšímu. A vyprávíme o tom  příběhy.

Naše služba je dostupná hybatelům a hybatelkám, kteří naráží na nejistotu, nedostatek kapacit, know-how nebo financování. U nás najdou:

  • péči a zázemí pro ujasnění vize, mise a strategie, 
  • pomoc s komplexní matteringovou komunikací svých nápadů a aktivit,
  • propojení s dalšími lídryněmi a lídry rozrůstající se novopříběhové komunity,
  • právní podporu např. pro volbu zdravé formy organizace.


Věříme, že vedle pomoci konkrétním projektům rozšíříme také imaginaci o paletě možností zdravého a naplněného života. Chceme emancipovat a inspirovat další dobroduhy a dobrodružky k změnám, které pozitivně ovlivní a regenerují životy nás všech.


Změna už se děje! S kým spolupracujeme?

Představte si iniciativy jako Osvobozená škola tvořící demokratické vzdělávací komunity. Nebo Občanská shromáždění vnášející do demokracie více participace a faktů. Jsou tu ale i další zajímavé příběhy a témata (fyziologický porod, poselství matky Země), o kterých stojí zato vyprávět, protože proměňují naši společnost v živý, zdravý organismus.


Stávající příběhy nás často drží v dualismu a boji. Chceme vyprávět nové, pozitivní příběhy o potenciálu lidstva. Příběhy, které budou spojovat zdánlivě oddělené oblasti života. Příběhy překonávající konflikty a hledající mosty mezi různými pohledy. Příběhy imaginace, ze kterých se může zrodit lepší realita. Staňte se součástí této vize. I malý dar může mít velký dopad. Společně můžeme psát Nový příběh lidstva.

Kráčíme s otázkami, nemáme recept na dokonalý život, ale někde se začít musí. A tak jsme začali.


S vděčností,

Tým Nového příběhu


Patrón zbierky 1

DP 279

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 2302302388/5500 s variabilním symbolem 279. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.