Vyprávějte s námi Nový příběh...a dělejte divy. Svět to potřebuje

Praha 1 / Organizer: NewStory z. s. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Vyprávějte s námi Nový příběh...a dělejte divy. Svět to potřebuje

Amount raised 0 Kč of 275 000 Kč goal
Left 80 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 10. October 2024

Help by sharing

Kdo vdechl Novému příběhu život?

Jsme skupina nadšenců s bohatými zkušenostmi, kteří vidí, že svět potřebuje nové, odvážné vize a nápady. Stávající systémy selhávají v řešení sociálních a environmentálních krizí. Potřebujeme zkoušet disruptivní inovace měnící paradigma. Neopravujeme stávající systém, tvoříme prostor nový. Víme, že odpovědi na palčivé otázky jsou všude kolem nás, ale často se o nich bohužel neví. Vyprávěním inspirativních příběhů, které se dotýkají srdcí, můžeme změnit mnohé.


Milí dobrodějové, tvůrkyně a tvůrci změn, zveme vás do naší alchymistické dílny. Platformy, kde pomáháme vědomým organizacím i jednotlivcům, kteří tvoří zázraky. Účelem je ve vzájemné spolupráci navracet společnost k podstatě, lidskosti a přirozenosti. Podporujeme projekty, které přináší systémové změny a boří dosavadní dosluhující struktury. Jsme životadárné "mycelium", které podporuje, propojuje a vyživuje vše, co mění svět k lepšímu. A vyprávíme o tom  příběhy.

Naše služba je dostupná hybatelům a hybatelkám, kteří naráží na nejistotu, nedostatek kapacit, know-how nebo financování. U nás najdou:

  • péči a zázemí pro ujasnění vize, mise a strategie, 
  • pomoc s komplexní matteringovou komunikací svých nápadů a aktivit,
  • propojení s dalšími lídryněmi a lídry rozrůstající se novopříběhové komunity,
  • právní podporu např. pro volbu zdravé formy organizace.


Věříme, že vedle pomoci konkrétním projektům rozšíříme také imaginaci o paletě možností zdravého a naplněného života. Chceme emancipovat a inspirovat další dobroduhy a dobrodružky k změnám, které pozitivně ovlivní a regenerují životy nás všech.
Patrons 1

DP 279

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 2302302388/5500 s variabilním symbolem 279. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.