Vybavení pro zasahující hasiče městyse Sněžné

Žďár nad Sázavou, Sněžné / Zbierku organizuje SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Sněžné zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Vybavení pro zasahující hasiče městyse Sněžné

Vybraných 20 480 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -684 dní
41 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 12. júl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsme jednotka sboru dobrovolných hasičů městyse Sněžné (okres Žďár nad Sázavou), a jsme v pohotovosti 24 hodin, 7 dní v týdnu. Kdykoli připraveni k výjezdu k jakékoli mimořádné události.

Máme ze zákona daný čas na výjezd 10 minut od vyhlášení poplachu, ve většině případů vyjíždíme v rozmezí 4–6 minuty od vyhlášení poplachu. Naše jednotka zasahuje nejen u požárů a technických pomocí, ale je také předurčena na zásahy u dopravních nehod a předlékařské pomoci za použití automatizovaného externího defibrilátoru.

Z důvodů dlouhých dojezdových časů jednotek hasičských záchranných sborů a posádek zdravotnické záchranné služby býváme na místě události mezi prvními a poskytujeme akutní péči. Přestože je nám vedení městyse nakloněné, jsme na tom podobně jako většina malých obcí a městysů. Naše finanční prostředky nejsou dostačující na pořízení moderního věcného vybavení a osobních ochranných prostředků.

Za vybrané finanční prostředky bude pořízeno vybavení pro zasahující hasiče, například zásahové obleky, rukavice, boty apod., které nám poslouží několik následujících let.

Bez kvalitního vybavení nemohou být naše zásahy na profesionální úrovni. Zapojte se a podpořte nás prosím i vy. Vaší pomocí pomůžete ochránit nás hasiče, kteří dobrovolně pomáhají a zachraňují životy.

Děkujeme.

Poděkování vám všem!

19. 09. 2022

Sbor dobrovolných hasičů Sněžné by tímto chtěl srdečně poděkovat vám všech, kteří svým finančním darem přispěli do sbírky pomoci pro naši jednotku. Díky sbírce se vybralo 20 480, není to sice plánovaná cílová částka, ale i tak jsme mohli zakoupit hned dvě nové zásahové přilby se svítilnou, které nyní nahradí helmy dosluhující.

Nesmírně si této pomoci vážíme.

Zbierku dosiaľ podporili 12 darcov

200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Kamil Janulek pred 2 rokmi