V zimě visí kočičí životy na vlásku: darujte jim naději!

Česká republika / Zbierku organizuje Feliti club z.s. zc.manzes@itilef

{}
0 %

V zimě visí kočičí životy na vlásku: darujte jim naději!

Vybraných 22 102 Kč z 21 000 Kč
Zostáva -53 dní
105 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. december 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Feliti club, z.s. je nezisková organizace, která nechává v ČR kastrovat toulavé a opuštěné kočky bez domova, zajišťuje krmimo i veterinární péči.

Do současné doby jsme pomohli zlepšit život více než 8 600 kočkám a kocourům. Divoké kočky vracíme zpět na místo odchytu, pokud je bezpečné, jedná-li se o domestikované kočky, hledáme jim nové domovy.

Současně pomáháme krmit tisíce opuštěných koček na cca 160 krmných místech po celé České republice.

Jak sbírka pomůže?

V zimě je pro kočky bez domova obzvlášť těžké přežít. Kočičí životy visí na vlásku. Jsou hladové, zimou promrzlé a náchylné k nemocem. Bez naší pomoci nemají šanci zimu zvládnout.

Pomozte nám zajistit jim krmení. V současné době registrujeme cca 160 krmných míst a pomáháme krmit tisíce koček po celé České republice.

 

Darujte jim naději. Vaše pomoc může změnit jejich život. Přispějte dnes a pomozte zachránit kočky bez domova. Věnujte pár korun na charitativní sbírku pro opuštěné kočky. Každá koruna se počítá. Díky vaší pomoci mohou kočky bez domova přežít zimu.

Vybrané prostředky budou využity na nákup krmiva pro kočky bez domova. Každá granulka a konzerva zvýší kočkám šanci na přežití zimy.

Teplota -15°C je kritická pro kočky žijící venku. U domácích koček je tento práh ještě nižší. Při teplotě -20°C umírá hladová kočka za 40 minut. Jen 40 minut! 70 % toulavých koček (opuštěných bez majitele) se dožívá méně než 2 měsíců. 50 % zbývajících se nedožije ani 2 let. Většina z nich umírá v zimě. Kočce můžete pomoci kvalitním jídlem s vysokým obsahem bílkovin a rybích tuků.

Děkujeme.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Poděkování všem dárcům

31. 12. 2023

Vážení dárci,

děkujeme za jakýkoli dar, kterým jste nám pomohli naplnit misky kočičkám bez domova. Velmi si Vaší podpory v této složité době vážíme. Každou korunu, kterou jste nám poslali, proměníme v plné mističky kočiček, které strádají na ulici bez střechy nad hlavou a nad prázdnými mističkami.

Zbierku dosiaľ podporili 35 darcov

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

„Pro kocicky“
3 333 Kč — Anita Horvathova pred 2 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

252 Kč — Stanislava Šímová pred 2 mesiacmi

200 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

373 Kč — Michal pred 2 mesiacmi

„Dar pro kočičky“
4 000 Kč — Mirek pred 2 mesiacmi

„Pro kočičky ❤️.“
373 Kč — Zuzka G. pred 2 mesiacmi

50 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi