V zimě visí kočičí životy na vlásku: darujte jim naději!

Česká republika / Organizer: Feliti club z.s. zc.manzes@itilef

{}
0 %

V zimě visí kočičí životy na vlásku: darujte jim naději!

Amount raised 22 102 Kč of 21 000 Kč goal
Left -168 days
105 % z původního cíle
The campaign has ended 31. December 2023

Help by sharing

Feliti club, z.s. je nezisková organizace, která nechává v ČR kastrovat toulavé a opuštěné kočky bez domova, zajišťuje krmimo i veterinární péči.

Do současné doby jsme pomohli zlepšit život více než 8 600 kočkám a kocourům. Divoké kočky vracíme zpět na místo odchytu, pokud je bezpečné, jedná-li se o domestikované kočky, hledáme jim nové domovy.

Současně pomáháme krmit tisíce opuštěných koček na cca 160 krmných místech po celé České republice.

Jak sbírka pomůže?

V zimě je pro kočky bez domova obzvlášť těžké přežít. Kočičí životy visí na vlásku. Jsou hladové, zimou promrzlé a náchylné k nemocem. Bez naší pomoci nemají šanci zimu zvládnout.

Pomozte nám zajistit jim krmení. V současné době registrujeme cca 160 krmných míst a pomáháme krmit tisíce koček po celé České republice.

Darujte jim naději. Vaše pomoc může změnit jejich život. Přispějte dnes a pomozte zachránit kočky bez domova. Věnujte pár korun na charitativní sbírku pro opuštěné kočky. Každá koruna se počítá. Díky vaší pomoci mohou kočky bez domova přežít zimu.

Vybrané prostředky budou využity na nákup krmiva pro kočky bez domova. Každá granulka a konzerva zvýší kočkám šanci na přežití zimy.

Teplota -15°C je kritická pro kočky žijící venku. U domácích koček je tento práh ještě nižší. Při teplotě -20°C umírá hladová kočka za 40 minut. Jen 40 minut! 70 % toulavých koček (opuštěných bez majitele) se dožívá méně než 2 měsíců. 50 % zbývajících se nedožije ani 2 let. Většina z nich umírá v zimě. Kočce můžete pomoci kvalitním jídlem s vysokým obsahem bílkovin a rybích tuků.

Děkujeme.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Poděkování všem dárcům

31. 12. 2023

Vážení dárci,

děkujeme za jakýkoli dar, kterým jste nám pomohli naplnit misky kočičkám bez domova. Velmi si Vaší podpory v této složité době vážíme. Každou korunu, kterou jste nám poslali, proměníme v plné mističky kočiček, které strádají na ulici bez střechy nad hlavou a nad prázdnými mističkami.

35 donations

1 000 Kč — Anonymous donor 6 months ago

“Pro kocicky”
3 333 Kč — Anita Horvathova 6 months ago

1 221 Kč — Anonymous donor 6 months ago

1 000 Kč — Anonymous donor 6 months ago

252 Kč — Stanislava Šímová 6 months ago

200 Kč — Anonymous donor 6 months ago

373 Kč — Michal 6 months ago

“Dar pro kočičky”
4 000 Kč — Mirek 6 months ago

“Pro kočičky ❤️.”
373 Kč — Zuzka G. 6 months ago

50 Kč — Anonymous donor 6 months ago