Útulný domov pro samoživitelku a dvě děti

Praha / Zbierku organizuje Kateřina Kopecká moc.liamg@akcepok1aksilE

{}
0 %

Útulný domov pro samoživitelku a dvě děti

Vybraných 80 102 Kč z 70 000 Kč
Zostáva -1299 dní
114 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. december 2020

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Kateřina je maminka samoživitelka, která žije společně se svými dvěma dcerkami v azylovém domě. Vychovává tříletou Aničku a roční Elišku. Před sebou mají nový začátek, čeká je stěhování a s vaší pomocí by Kateřina chtěla byt vybavit a vytvořit tak pro své děti domov s velkým D.

 Již před více než rokem podala žádost o sociální byt. V současné době má již po prohlídce a vše je na dobré cestě. Na konci ledna 2021 by se tak Kateřina mohla stěhovat.

Konečně budeme mít důstojné bydlení a já budu moct vytvořit útulné domácí hnízdečko pro moje malé holčičky, které prožívaly nelehké změny, právě kvůli neustálému stěhování z jednoho azylového domu do druhého.

Za přidělení sociálního bytu jsem nesmírně vděčná, ačkoliv v bytě není vůbec žádné ani základní vybavení, kromě sporáku a kuchyňské linky. Já sama bohužel žádné vybavení do domácnosti nemám, protože jsem o něj přišla, když jsem se musela vystěhovat v roce 2018 z bytu, který jsem tehdy měla pronajatý s otcem mé první dcery.

Kvůli tomu jsme s dcerou Aničkou musely vyhledat pomoc v azylovém domě. Otec byl odsouzený a já jsem pronájem bytu po finanční stránce nezvládla. Mé příjmy tvoří pouze rodičovský příspěvek, přídavky na děti a doplatek na bydlení. Celkem je to 13 000 Kč, z toho hradím nájemné v azylové domě a zbytek musí vystačit na jídlo, pleny, sunary, hygienu, léky, drogerii, oblečení apod. Není v mých silách z této částky našetřit na vybavení domácnosti.

Já osobně žádné příbuzné, kteří by mi mohli pomoci s vybavením bytu, nemám. Moje maminka zemřela, když mi bylo ještě 17 let, a otec již od roku 2015 též nežije, sourozence žádné nemám.

Na všechno jsme jen my tři – já a moje dvě dcerky Anička s Eliškou tvoříme rodinu. Nemám koho bych požádala o pomoc s vybavením základních potřeb domácnosti, aby mohly mít moje holky poprvé v životě a už na pořád skutečný, útulný a pokojný domov. Z celého srdce Vám Všem děkuji za obrovskou vstřícnost a lidskost.

Poděkování

04. 01. 2021

Ještě jednou by jsem touto cestou chtěla velice poděkovat všem dárcům. Peníze budou použity na veškeré vybavení bytu, který pro mě a mé malé dcerky znamená nový začátek. Právě vy všichni laskavý dárci jste nám pomohli k tomuto cíli. Bez vás by jsme to nezvládli. Ráda sem pak vložím fotografie vybavení ke kterému jste nám pomohli. Velice děkuji za Vaše laskavé srdíčka a vážím si nesmírně vaší obrovské ochoty nám pomoci. S úctou vaše Maminka Katka s dcerami Aničkou a Eliškou ❣️

Ze ❤️ děkuji Vám Všem dárcům nesmírně si vážím Vaší pomoci ❣️

17. 12. 2020

Chtěla bych touto cestou ze 💖poděkovat právě Vám všem dárcům. Nesmírně si vážím Vaší ochoty pomocí nám 💕 chtěla bych Vám Všem popřát úžasné, klidné svátky vánoční a vše jen to dobré v novém roce❣️💋 maminka Katka s dcerami Aničkou a Eliškou 😘

Speciálně bych chtěla poděkovat rodině Klárky, Pavla, Johanky a Elišky, když jsem spatřila dar od Vás byla jsem spustili se mi slzy z očí štěstím. Velice si vážím toho, že právě nás si vybrala vaše dcerka 💋, neumím ani popsat jak moc jsem dojatá 😢 Vaší rodině přejeme také krásné, klidné vánoční svátky a jen to nejlepší do nového roku 💝 Ještě jednou více než obrovské děkujeme ❣️ Maminka Katka s dcerami Aničkou a Eliškou 💋❣️

❣️BEZ VÁS BY JSME TO NEZVLÁDLI DĚKUJEME ❣️

Zbierku dosiaľ podporili 53 darcov

„hodně štěstí a lásky“
1 500 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi

„Ať se vám podaří postavit se na vlastní nohy a žít spokojený rodinný život s vašimi holčičkami.“
500 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi

241 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi

„Hodně štěstí a sil ❤“
1 221 Kč — Majka pred 4 rokmi

121 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi

„♥️“
121 Kč — Kristýnka a Staníček pred 4 rokmi

„Hodně štěstí v novém roce hlavně zdraví“
777 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi

„Užijte si spolu nové bydlení láskyplně.“
50 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi

„Sice uz se vybralo, co bylo potreba, ale treba holkam udelate radost nejakou dobrotou. J., otec 6 deti :)“
256 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Zachraňme Vilíka – čas běží
108 %

Zachraňme Vilíka – čas běží

Maminka Karolína byla obětí domácího násilí. Pomozme!
44 %

Maminka Karolína byla obětí domácího násilí. Pomozme!

Pomozte Tondovi splnit sen a reprezentovat Česko na MS Spartan v Číně!
92 %

Pomozte Tondovi splnit sen a reprezentovat Česko na MS Spartan v Číně!