Ulehčeme dětství Albertině

Chomutov / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Ulehčeme dětství Albertině

Vybraných 15 450 Kč z 12 000 Kč
Zostáva -539 dní
129 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 03. december 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Albert, jsem vdovec a starám se o svou dcerku Albertinu (10 let). Mám zdravotní potíže a prodělal jsem mrtvici. Kvůli mému zdravotnímu stavu už ale nemohu chodit do práce, a tak si zažádám o invalidní důchod. Zatím pobírám pouze sociální dávky.

Bohužel z takových příjmů je velmi komplikované sestavit pro dítě plnohodnotný jídelníček a motivovat ho ke sportovním aktivitám, na které nemáme vybavení. Žijeme z měsíce na měsíc a jíme to, co je, a tak se nám stalo, že moje dcera bohužel začala trpět velkou nadváhou (107 Kg), což nás přirozeně trápí oba. Nyní ji také čekají vyšetření, která by měla odhalit, zda není příčinou jejího stavu i nějaká nemoc.

Výtěžek sbírky půjde na dofinancování léčebného pobytu pro děti trpící obezitou, speciální výživu a pohybové aktivity, které pomohou s redukcí váhy, a které si bohužel nemůžeme dovolit.

Prosím, pomozte mojí dceři na její obtížné cestě. Děti umí být bohužel někdy velmi kruté a nechápou, že každý z nás má jiný metabolismus a jiné možnosti. Moc bych si přál, aby se dcerka ve svém těle cítila dobře a netrápilo ji ani nic jiného.

Albertina vždycky byla a bude moje hvězda, ale mám o ní strach, aby kvůli tomu, jak se mají věci teď, nebyla v budoucnu nemocná, proto jsme s mou sociální pracovnicí z Armády spásy založili tuto sbírku.

Budu moc rád, za jakoukoliv podporu. Děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 6 darcov

5 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

4 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

350 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Posíláme ještě jeden příspěvek a věříme, že Vám pomůže změnit život...“
5 000 Kč — Štěpán s rodinou pred rokom

„Určitě to spolu zvládnete. Přejeme hodně štěstí.“
1 000 Kč — Štěpán s rodinou pred 2 rokmi

„přeju hodně štěstí “
100 Kč — HELENA pred 2 rokmi