Ulehčeme dětství Albertině

Chomutov / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Ulehčeme dětství Albertině

Amount raised 15 450 Kč of 12 000 Kč goal
Left -498 days
129 % z původního cíle
The campaign has ended 03. December 2022

Help by sharing

Jmenuji se Albert, jsem vdovec a starám se o svou dcerku Albertinu (10 let). Mám zdravotní potíže a prodělal jsem mrtvici. Kvůli mému zdravotnímu stavu už ale nemohu chodit do práce, a tak si zažádám o invalidní důchod. Zatím pobírám pouze sociální dávky.

Bohužel z takových příjmů je velmi komplikované sestavit pro dítě plnohodnotný jídelníček a motivovat ho ke sportovním aktivitám, na které nemáme vybavení. Žijeme z měsíce na měsíc a jíme to, co je, a tak se nám stalo, že moje dcera bohužel začala trpět velkou nadváhou (107 Kg), což nás přirozeně trápí oba. Nyní ji také čekají vyšetření, která by měla odhalit, zda není příčinou jejího stavu i nějaká nemoc.


Výtěžek sbírky půjde na dofinancování léčebného pobytu pro děti trpící obezitou, speciální výživu a pohybové aktivity, které pomohou s redukcí váhy, a které si bohužel nemůžeme dovolit.

Prosím, pomozte mojí dceři na její obtížné cestě. Děti umí být bohužel někdy velmi kruté a nechápou, že každý z nás má jiný metabolismus a jiné možnosti. Moc bych si přál, aby se dcerka ve svém těle cítila dobře a netrápilo ji ani nic jiného. Albertina vždycky byla a bude moje hvězda, ale mám o ní strach, aby kvůli tomu, jak se mají věci teď, nebyla v budoucnu nemocná, proto jsme s mou sociální pracovnicí z Armády spásy založili tuto sbírku.

Budu moc rád, za jakoukoliv podporu. Děkuji.

6 donations

5 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

4 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

350 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Posíláme ještě jeden příspěvek a věříme, že Vám pomůže změnit život...”
5 000 Kč — Štěpán s rodinou 1 year ago

“Určitě to spolu zvládnete. Přejeme hodně štěstí.”
1 000 Kč — Štěpán s rodinou 1 year ago

“přeju hodně štěstí ”
100 Kč — HELENA 2 years ago