Tragédie na Kladensku. Pomoc rodině zesnulého Ondráška

Liběchov / Zbierku organizuje Marta Doleželová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Tragédie na Kladensku. Pomoc rodině zesnulého Ondráška

Vybraných 357 485 Kč z 100 000 Kč
Zostáva -782 dní
357 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 03. jún 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Před 4 dny námi s přítelem velmi otřásla tragická nehoda, kdy při truck závodech na Kladensku byl projíždějícím terénním vozem sražen syn mojí kamarádky Ondrášek. Chlapci nebyly ani 4 roky. Přes veškerou snahu záchranářů podlehl malý Ondrášek zraněním na místě.

Život chlapečkovi nikdo nevrátí, ale jeho pozůstalé rodiče s maličkou sestřičkou můžeme podpořit alespoň v těch nejtěžších momentech.

Výtěžek sbírky půjde na náklady spojené s posledním rozloučením, uložením a zajištěním rodiny na překlenutí toho nejhoršího období.

Tatínek chlapečka – živnostník, musel pod tíhou momentálních okolností přestat pracovat a je v péči lékařů, stejně tak i maminka, která je jinak na mateřské s 2letou dceruškou.

Případ bude dál kriminalisty vyšetřován a rodina je teď v hrozném psychickém stavu.

Slovy lze jen těžko vyjádřit soustrast, kterou s nimi cítíme. Pojďme jim tak alespoň trochu odlehčit tam, kde můžemepraktickou finanční pomocí, aby mohli zajistit důstojné rozloučení a přečkat s tak maličkou dcerkou bezprostřední těžké období.

Děkujeme, že pomůžete s námi.

Poděkování vám všem!

05. 09. 2022

Zdravím a děkuji upřímně všem dobrým lidem, přátelům i anonymním dobrodincům, každému jednotlivci, který vyjádřili podporu a pomoc rodině tragicky zesnulého Ondráška a formou povzbuzujících, srdečných vzkazů a finančním příspěvkem jsme všichni společně dokázali sbírku dovést do zdárného konce. Tato rodinná tragédie přesahuje lidské síly, a byl to každý jeden vzkaz od vás, který posilňoval zarmoucené rodiče a povzbuzoval k životu. A to je "nejvíc a víc", jak by řekl Ondrášek. Díky! Marta Doleželová

Zbierku dosiaľ podporili 413 darcov

400 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Čas..“
253 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

10 000 Kč — Patrik Jizera pred 2 rokmi

373 Kč — Jana Machová pred 2 rokmi

„Bolí mě to za vás, hodně sil “
373 Kč — Marián pred 2 rokmi

2 112 Kč — Karel Zrost pred 2 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 000 Kč — Honza pred 2 rokmi

200 Kč — Dominik pred 2 rokmi

500 Kč — Dominik pred 2 rokmi