Tatínek 4 dětí je na tom špatně. Pomozme rodině udržet se nad vodou

Ostrava / Zbierku organizuje Zuzana Halfarová zc.manzes@rats.arteP

{}
0 %

Tatínek 4 dětí je na tom špatně. Pomozme rodině udržet se nad vodou

Vybraných 1 281 Kč z 307 692 Kč
Zostáva 79 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 19. február 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dobrý den, jmenuji se Zuzana a prosím o pomoc pro svou rodinu, která se ocitla ve finančních nesnázích kvůli dlouhodobé nemoci a s tím spojené pracovní neschopnosti mého manžela a otce našich 4 dětí – Galaxie (7let), Inge (6let), Gabriela (4roky) a Soni (10mesíců). Manželova diagnóza je psychosomatická deprese a od roku 2020 není schopen pracovat. Nachází se téměř neustále ve stavu psychického a fyzického vyčerpání a není schopen aktivity delší než 15 minut. O všechno se tedy starám já. Jeho stav není beznadějný, je v péči psychiatra a po malých krůčcích se uzdravuje, ale všechno to trvá déle, než jsem čekala.

Doposud jsme to finančně zvládali jen protože mi před 2 lety zemřela maminka a zanechala mi nějaké dědictví, ale to už jsme vyčerpali a já nevím jak dál.

Manžel byl v roce 2020 hospitalizován s úplným vyčerpáním, nemohl se vůbec fyzicky hýbat, dělali mu všechny možné testy na neurologii, ale nic se neukázalo, tak ho poslali na psychiatrii. Diagnóza je larvovaná deprese. V mládí trpěl silnými depresemi a ty ho poškodily tak, že mu teď správně nefunguje mozek, jsou poškozeny neurotransmitery v mozku, které vlastně ovlivňují fungování celého organismu. Manžel byl v mládí talentovaný programátor, ale postupně začal mít problémy s pozorností a únavou, až s touto činností musel přestat. Zkoušel i jiná povolání, ještě před hospitalizací pracoval jako masér, ale to také musel kvůli zdravotním problémům ukončit, stejně jako kariéru taxikáře, už musím jezdit všude já, protože má velmi špatnou pozornost a nezvládá řízení.

Jak Sbírka pomůže?

Na běžné náklady rodiny.

Za jakýkoliv příspěvek a vaši podporu děkujeme.


Jste v podobné situaci? Založte si sbírku zde

Patrón zbierky 1

2566

Pro platbu převodem využijte tento unikátní QR kód, nebo na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2566

Zbierku dosiaľ podporili 3 darcov

„Drzim pesti 🌸“
252 Kč — Anonymný darca pred týždňom

252 Kč — Anonymný darca pred týždňom

„Rodina je všechno 🩷 držíme palce at to zvladnete 🩷🩷🩷“
777 Kč — Maminka a Alexíček pred týždňom