Staňte se štěněcím Ježíškem v psích útulcích v Rumunsku

celá ČR / Zbierku organizuje Heart for Romanian dogs z.s. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Staňte se štěněcím Ježíškem v psích útulcích v Rumunsku

Vybraných 9 152 Kč z 100 000 Kč
Zostáva 81 dní
9 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 21. február 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Pojďte se s námi v tomto předvánočním čase stát štěněcím Ježíškem a dejme společně šanci psím miminkům v Rumunsku.

Jsme organizace Heart for Romanian dogs z.s. – Srdcem pro rumunské pejsky a zaměřujeme se na pomoc psům v nouzi v Rumunsku. Jsme specifičtí v tom, že se snažíme řešit problém přímo v zemi a s dlouhodobou perspektivou, a to prostřednictvím maximální podpory tamních kvalitních psích záchranářů a soukromých azylů, které navíc působí i osvětově pro místní, a realizací vlastního kastračního programu. Kastrujeme stovky psů ročně. Aktuálně podporujeme 7 psích azylů po velké části Rumunska, které se celkem starají o více než 1 500 pejsků v nouzi. Do Rumunska konáme každý měsíc, někdy i vícekrát za měsíc, dobročinné výpravy s materiální pomocí – krmení, veterinární a čistící prostředky, pelíšky atd., financujeme kastrační program, platíme veterinární a provozní náklady azylů, tak aby mohly pomoci co nejvíce zoufalým pejskům.

Naším snem i plánem je napomoci tomu, aby se jednou katastrofální situace psů v Rumunsku opravdu změnila k lepšímu a jejich utrpení tam skončilo.

Jak sbírka pomůže?

V azylech, kde pomáháme, se nachází stovky štěňátek. Nezřídka ve velmi špatném stavu, nalezená opuštěná na ulicích, ponechaná na pospas osudu. Úmrtnost štěňátek v Rumunsku je ohromná – průměrně 75 %, což je při počtech zachráněných šťěňátek šílené. Šťěňátka často trpí různými nemocemi a jsou výrazně oslabená. Proto je pro ně naprosto zásadní, aby dostávala skutečně kvalitní krmení, bez něhož nemají šanci přežít nebo budou minimálně doživotně nemocná a slabá.

Za peníze z této sbírky nakoupíme stovkám štěňátek v rumunských azylech kvalitní krmení (granule, konzervy, mléko), aby dostala šanci a naději na lepší život. Krmení nakoupíme výhodně v ČR a dovezeme s další darovanou pomocí do azylů, kde ho osobně předáme. Prosíme obzvláště teď v předvánočním a vánočním čase o pomoc pro tato všemi zapomenutá psí miminka, nikoho nemají, dejme jim tedy alespoň my možnost kvalitního startu do života. Tolik si to tyto nevinné dušičky zaslouží!

Děkujeme jejich jménem.

Zbierku dosiaľ podporili 19 darcov

400 Kč — Anonymný darca pred 2 dňami

373 Kč — Anonymný darca pred 2 dňami

„Ať mají drobečkové plné bříška “
252 Kč — Anonymný darca pred 2 dňami

„Co nejmíň opuštěných a nemocných pejsků!Hezké Vanoce!“
1 000 Kč — Vendy pred 2 dňami

373 Kč — Anonymný darca pred týždňom

„❤️“
1 221 Kč — Anna Grejeva pred týždňom

500 Kč — Anonymný darca pred týždňom

„Snad jednou bude líp, nevzdávejte to, moc si vás vážím. “
300 Kč — Veronika Tůmová pred týždňom

„...pro drobečky “
300 Kč — Vladka pred týždňom

„Děkuji za pejsky!“
500 Kč — Iva pred týždňom