Splňme sen o studiu architektury v zahraničí nadaným studentům z Indie!

celá ČR / Zbierku organizuje INSPIRELI AWARDS, z.ú. moc.ileripsni@anairam

0 %

Splňme sen o studiu architektury v zahraničí nadaným studentům z Indie!

Vybraných 32 332 Kč z 450 000 Kč
Zostáva -54 dní
7 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 25. marec 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsme INSPIRELI AWARDS - nezisková organizace, jejímž cílem je podporovat studenty architektury po celém světě bez ohledu na jejich sociální, ekonomické nebo etnické podmínky.

Studenti nahrají svůj školní projekt do naší soutěže zdarma a pokud vyhrají, otevřou se jim dveře do celého světa. Se 158 zeměmi a přes 1000 soutěžícími projekty a 1000+ porotci je INSPIRELI největší architektonickou soutěží na světě se zárukou spravedlivého systému výběru vítězů. Jednou z hlavních cen je "Splněné přání".

Tedy vítězové vysloví své architektonické sny a INSPIRELI se je pokusí splnit.

Jak sbírka pomůže?

Vítězové kategorie Urbanismus v 8. ročníku INSPIRELI AWARDS Anya Ghosh, Saanchi Rajpoot a Shivam Takulia z Indie mají sen studovat magisterský stupeň architektury na prestižních světových univerzitách jako Harvard, Politechnika Milano anebo MIT.

Touto sbírkou začínáme podporu studentů/vítězů při plnění jejich přání. Finanční prostředky jsou často tou jedinou věcí, která dělí mladé talenty od dosažení velkých úspěchů. Své nadání prokazují vítězstvím mezi 1000 projekty a proto chce INSPIRELI ocenit a podpořit mladou generaci v rozvoji jejich potenciálu.

Z vybraných prostředků budeme vítězům hradit náklady na ubytování a stravu, pomůcky do školy a knihy, letenky a školné, pokud student neobdrží stipendium.

Pomozte nám splnit sen vítězům INSPIRELI AWARDS a podílejte se s námi na podpoře nové generace architektů po celém světě. V případě úspěšnosti sbírky a překonání cílové částky budou prostředky použity na plnění přání vítězům dalších ročníků Inspireli Awards.

Patrón zbierky 2

198

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 2302302388/5500 s variabilním symbolem 198. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

Karel Janeček - obecně

Patronem sbírky je matematik a vizionář Karel Janeček.

Zbierku dosiaľ podporili 4 darcov

21 000 Kč — Karel Janeček pred 3 mesiacmi

777 Kč — Jana Slámová pred 4 mesiacmi

555 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

„Pojďme si splnit své sny.“
10 000 Kč — INSPIRELI CREW pred 4 mesiacmi