Šance pro pejsky a kočičky z Projektu HOPE

Praha 10 / Zbierku organizuje Projekt Hope z.s. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Šance pro pejsky a kočičky z Projektu HOPE

Vybraných 5 283 Kč z 50 000 Kč
Zostáva 79 dní
11 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 03. september 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsme domácí dočasné péče pro psy a kočky. Nejsme jako klasické útulky, zvířátka žijí bok po boku s námi v domácím prostředí. Což je pro nemocná, plachá, nebo v minulosti týraná zvířata nadějí na budoucí šťastný život.

Spousta zvířátek potřebuje najít cestu k opravdovému domovu a my se takovou cestou snažíme být. Zahojit jejich duši, pomoci v nemoci, zajistit nákladné operace.

Nemáme pracovní dobu, zvířátka žijí bok po boku s námi a věnujeme se jim, jako by byli naši. Spí s námi v posteli, chodí na procházky, baští pamlsky, koukají s námi na televizi a oddychují v ponurých dnech na gauči.

Díky tomuto souznění, se stále učíme vzájemnému poznávání a pochopení. To nám umožňuje vybírat domovy ''na míru'', tak aby pejsci i lidé žili v harmonii.

Pomáhat chlupáčům, kteří za svůj osud nikdy nemohou, byl důvod, proč jsme jako domácí péče začali a je to i důvod proč nadále pokračovat.

Zvířátko můžete u nás také virtuálně adoptovat, po domluvě ho přijít navštívit, pomazlit nebo vyvenčit.

Jak sbírka pomůže?

Veterinární péče pro naše opatrovance, mnohdy přijatých ve špatném zdravotním stavu, kastrace, krmivo i vybavení, jsou finančně náročné. Jsme proto vděční za jakoukoliv podporu. Spolek není podporován žádnou státní institucí, nedostáváme žádné dotace ani jiné finanční prostředky od měst a obcí. Jsme odkázáni pouze na dobrovolné příspěvky dárců. Bez těchto peněžitých darů bychom nemohli provádět kastrace, které jsou jedinou humánní cestou, jak omezit utrpení nechtěně narozených koťat a snížit počet toulavých koček, které často živoří na ulicích.

Staňte se i vy nadějí pro živé tvory, kteří za svůj osud nikdy nemohou.

Děkujeme Vám!

Zbierku dosiaľ podporili 1 darcov

„akce Strašnická Miss 2024“
5 283 Kč — parta z Černé kávy pred týždňom