S radostí: Přijďte si s námi zahrát!

Praha / Zbierku organizuje Nadační fond Harmonie zc.einomrahfn@ofni

{}
0 %

S radostí: Přijďte si s námi zahrát!

Vybraných 21 214 Kč z 21 120 Kč
Zostáva -34 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 15. máj 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Vybíráme na zorganizování open air koncertu Přijďte si s námi zahrát, který je pro všechny nesmělé muzikanty, i pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je, zahrát si v orchestru.

Zveme všechny se zájmem zahrát si společně jednoduchý repertoár. Dětské hLásky Karolíny Ruppert se i letos k muzikantům přidají a společně vystoupí se skladbou Baba Yetu, známou písní Proč bychom se netěšili a dalšími skladbami. Akce se bude konat v neděli 26. 5. 2024 na Střeleckém ostrově v Praze. Koncert by měl začít v 15:00 a jeho veřejná a jediná generální zkouška je plánována na 12:30.

 

Akce je zdarma.

 

Vystoupení na pódiu se mohou zúčastnit všichni zájemci, kteří zvládnou alespoň část repertoáru. Registrace pro hudebníky i účast diváků je zdarma. Repertoár koncertu včetně not k nastudování je průběžně zveřejňován na webu NF Harmonie: Přijďte si s námi zahrát 2024 | Nadační fond Harmonie (nfharmonie.cz) 

Chceme pomoci zejména dětem a mladým hudebníkům z celé České republiky, kteří si společně mohou vytvořit jednorázový orchestr pod vedením profesionálního dirigenta, za podpory profesionálních muzikantů a začínajících muzikantů z orchestru Harmonie. 

Naprosto mimořádně si mohou také zahrát se špičkovým českým klavíristou Ivem Kahánkem, který je patronem NF Harmonie. Koncert přijde podpořit i herečka Simona Stašová, která je patronkou NF Harmonie od jeho založení v roce 2009.

 

Váš příspěvek pomůže s úhradou pronájmu pódia pro orchestr, klavíru a bicích nástrojů, které nemáme k dispozici.

 

Nadační fond Harmonie věří, že je možné měnit životy dětí hudbou. Proto zakládá dětské smyčcové orchestry a umožňuje zdarma všem dětem začít hrát na hudební nástroj ve skupině pod profesionálním vedením. Projekt vznikl v roce 1975 ve Venezuele, nese jméno El Sistema a od té doby se úspěšně rozvíjí v USA, Kanadě a 24 zemích Evropy. Do České republiky se myšlenka sociálně preventivního hudebního vzdělávání dostala v roce 2009. V současné době působíme v Praze 1, v Praze 5 a v Praze 9. Výuka probíhá v průměru až 3x týdně po 2 hodinách. Během školního roku pořádáme pro veřejnost 8–10 akcí. Open air koncert Přijďte si s námi zahrát, na který zveme všechny mladé muzikanty, aby si s dětmi z našich orchestrů přišli zahrát, je největší a naprosto výjimečnou veřejnou akcí roku.


Děkujeme všem dárcům a těšíme se v neděli 26. května na viděnou!

21. 05. 2024

Děkujeme všem dárcům, vaše příspěvky pomohou zorganizovat tuto jedinečnou akci pro malé i velké muzikanty. Budeme moc rádi, když se přijdete podívat. Kromě orchestru vystoupí sólově i špičkový klavírní virtuóz Ivo Kahánek. Ještě jednou vám všem moc děkujeme a těšíme se v neděli 26. května v 15,00 hod. na Střeleckém ostrově na viděnou!

Děkujeme všem přispěvatelům a také celému týmu Znesnáze21

21. 05. 2024

Dosažení cílové částky nás nesmírně potěšilo a dodalo nám všem v Nadačním fondu Harmonie, kteří se podílíme na zorganizování této akce, energii do úspěšného zajištění této i dalších akcí dětského smyčcového orchestru. Velké poděkování patří také celému týmu Znesnáze21, kteří nám vyšli vstříc a výrazně nám pomohli s prezentací a jejich přístup zaslouží velké ocenění.

Patrón zbierky 1

Simona Stašová

Partnerem sbírky je herečka Simona Stašová

Zbierku dosiaľ podporili 24 darcov

„Prijdu na koncert“
3 000 Kč — Premiant Tour s r.o. pred mesiacom

„člen HKP1“
1 000 Kč — Miroslav Řehoř pred mesiacom

„Děkuji, že podporujete a děláte dobrou věc. “
2 000 Kč — Alex Kurzová pred mesiacom

1 000 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

1 221 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

„Těším se “
500 Kč — Ullrichova pred 2 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi