Rodina nemocné Claudinky potřebuje na energie

Chomutov / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Rodina nemocné Claudinky potřebuje na energie

Vybraných 10 000 Kč z 9 000 Kč
Zostáva -403 dní
111 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 08. marec 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Než se mi narodila naše dnes již 5letá Claudia, která bojuje s vážnými zdravotními potížemi jako: opožděný psychomotorickým vývojem, makrocefalií – nadměrnou velikostí hlavy, hypotonií – ochablými svaly a hypochondroplazií – onemocněním růstu kostí, pracovala jsem jako pokojská. I když jsem vyučená prodavačka, úklid mě strašně baví.

Vše se ale změnilo s Claudinčinou nemocí. Péče o ni je velmi náročná. Navíc neustále nevíme, co bude. Podle posledního odběru stolice se začíná rozjíždět i nějaký zánět střeva. Chudinka mimo všechny její diagnózy trpí už od malička na zácpu a 4 roky je na klyzmatech. K tomu všemu pečuji i o mou tetu, která trpí těžkou fází demence a schizofrenií.

Vzhledem k opožděnému psychomotorickému vývoji je někdy těžké s Claudi komunikovat, ale pracujeme na tom s ranou péčí, která nám v tomto směru moc pomohla. Naší dceři se snažíme poskytnout vše, co dokážeme s podporou odborníků.

Celkově je pro nás tato náročná dlouhodobá péče psychicky i fyzicky velmi vyčerpávající a zvedající se ceny energií devastační.

Jak sbírka pomůže?

Prosím, pomozte nám uhradit nedoplatky na zálohách energií. Je pro nás velmi důležité, abychom se mohli i nadále Claudince intenzivně věnovat. Naším hlavním cílem je, aby Claudinka mohla žít spokojeně a společně s námi a rozvíjet se v rámci svých schopností a možností. Pomozte nám prosím.

Naše rodina si v nedávné době prošla doslova rokem hrůzy. Manžel podstupoval léčbu na hepatitidu C, kterou má bohužel už chronickou. Kvůli covidu ho propustili z práce, ale teď od 1.12 2022 si našel práci alespoň na 5hodinový úvazek. Poslední roky jsou pro nás moc těžké ne jenom finančně, ale hlavně psychicky. V březnu 2021 mi zemřela mamka na rakovinu žaludku, v únoru 2022 tchýně na rakovinu ledvin a v květnu 2022 tatínek na rakovinu mozku.

Mám ještě 3 dcery a jednoho syna. Vanesse je 15 let a navštěvuje 9.třídu. Jsem na ni moc pyšná, protože příštím rokem si dává přihlášku na obor cukrářka. Melanie je 13 let, je v 6. třídě a má zatím samé jedničky. Kristianovi je 21 let a letos odmaturoval na střední škole diplomacie a veřejné správy. Po Novém roce se od nás bude stěhovat k přítelkyni.

Prosím, pomozte nám v této nelehké době, která je těžká pro všechny, ale naši rodinu osud opravdu nešetřil. Dáte mi tak šanci se věnovat mojí nemocné dceři, která mou péči tolik potřebuje.

Děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 13 darcov

3 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

550 Kč — Anonymný darca pred rokom

150 Kč — Anonymný darca pred rokom

150 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 500 Kč — Honza pred rokom

150 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Hodně štěstí :-)“
777 Kč — Tomáš Malý pred rokom