Rehabilitace v USA změní Miškovi život

Slovensko| Medzilaborce / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Rehabilitace v USA změní Miškovi život

Vybraných 5 725 Kč z 650 000 Kč
Zostáva -26 dní
1 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 18. marec 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Náš milovaný syn Míša, kterému nejčastěji říkáme Miška se narodil s DMO a dalšími zdravotními komplikacemi, jako je epilepsie, zrakové problémy a hypotonie. My jsme ze Slovenska, kde nejsou optimální rehabilitace pro jeho zdravotní stav, a navíc jsou zbytečně drahé a trvají dlouho. Existuje ale skvělá rehabilitační instituce v USA, která dokáže děti jako on dovést k tomu, aby se postavily na vlastní nožičky, seděly a byly alespoň částečně soběstačné. Je tam skvělý tým a dělají s těmito dětmi opravdové zázraky.

Jak sbírka pomůže?

Prosím, pomozte nám dostat Míšu na rehabilitaci, kde mají zkušenosti s podobnými případy a dosahují rychlejších výsledků.

Abychom na intenzivní rehabilitace do USA mohli odletět, potřebujeme nemalou finanční částku, a proto vás prosíme o pomoc.

Každý váš příspěvek nám pomůže přiblížit se k cíli – odletět na rehabilitaci a postavit syna na vlastní nohy. Čím více se o naší sbírce dozví lidí, tím větší šance máme dosáhnout toho, co potřebujeme, a splnit náš sen o tom, že náš Míša nebude muset zůstat odkázaný na invalidní vozík.

Děkujeme za vaši pomoc. Potřebujeme vybrat 25 000 €. Miškovi byly diagnostikovány problémy již v těhotenství, ačkoliv nebyl možný potrat. Milujeme našeho andílka nejvíc na světě, ač jsme s ním prožili 2 náročná léta v nemocnici. Nyní, když máme za sebou několik úprav a operací, se snažíme vytvořit mu teplý domov. Čekají nás další dvě operace – jedna na oko a druhá na semeníky.

Doufáme, že každý příspěvek nám pomůže dosáhnout cíle a umožní Míšovi žít plnohodnotný život.

Děkujeme.

Patrón zbierky 1

2680

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2680. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

Zbierku dosiaľ podporili 13 darcov

100 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

373 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

„Hodně zdraví a úspechů při léčbě.“
373 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi