Radomír pro svůj vozík potřebuje ergonomickou opěrku

Rožnov pod Radhoštěm / Zbierku organizuje Radomír Janiš zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Radomír pro svůj vozík potřebuje ergonomickou opěrku

Vybraných 11 062 Kč z 10 500 Kč
Zostáva -636 dní
105 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 02. jún 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Radomír a je mi 33 let. Ve 3 letech mi byla zjištěna spinální svalová atrofie 3.typu. Do svých 12 let jsem chodil, ale později se můj stav začal zhoršovat. Snažil jsem se bojovat, co to jen šlo, abych se vyhnul vozíčku, ale bohužel jsem na něm přes veškerou mou snahu skončil.

21 let používám elektrický invalidní vozík, který mi usnadňuje život abych se mohl samostatně pohybovat a dostat se ven, k lékaři a na další nezbytná místa.

Nyní jsem se však ocitl v momentě, kdy potřebuji nový vozík, jehož kostra bude hrazená zdravotní pojišťovnou. Tento základní vozík však neodpovídá potřebám mého zdravotního stavu.

Bohužel, ergonomická opěrka s elektrickým polohováním, která je při mém stavu nezbytností, pojišťovnou hrazená není, a tak se obracím s prosbou o pomoc na vás.

Momentálně mám z neustálého sezení velké bolesti zad a potřebuji měnit pozice horní části těla, což by bylo právě s touto speciální opěrkou velmi snadné pomocí elektrického ovládání.

Pomůcka mi tak pomůže zmírnit mé problémy tím, že mi poskytne potřebný úhel sedu a odlehčí sedací části páteře, ale zároveň budu schopen jí obsluhovat sám.

Jsem osoba nevýdělečně činná, a tak si nemohu sám dovolit tuto ergonomickou opěrku pořídit. Budu vám moc vděčný za každou pomoc.

Děkuji a přeji vám všem hlavně spoustu zdraví.

Zbierku dosiaľ podporili 11 darcov

500 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

3 500 Kč — Pallix pred 2 rokmi

530 Kč — Anonymní dárce pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymní dárce pred 2 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

778 Kč — Anonymní dárce pred 2 rokmi

350 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

2 112 Kč — Anonymní dárce pred 2 rokmi

1 510 Kč — Anonymní dárce pred 2 rokmi

778 Kč — Anonymní dárce pred 2 rokmi