Pro děti, které na Sardinii přišly o maminku

Kolín / Zbierku organizuje Andrea Senohrábková zc.manzes@avokbarhones.aerdna

{}
0 %

Pro děti, které na Sardinii přišly o maminku

Vybraných 305 610 Kč z 300 000 Kč
Zostáva -1003 dní
102 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 22. jún 2020

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Když se Zdenka před dvěma lety stěhovala naitalskou Sardinii, doufala v lepší život pro sebe a hlavně pro své dvěmalé dcery. Pro jednu z holčiček, kterou postihla dětská mozková obrna,zde měla být lépe dostupná zdravotní péče.

Zdenky život v Itálii měl ale do pohádkydaleko. V sobotu 15. února předčasně skončil. Češku pobodal po hádce její bývalý přítel. Zraněním Zdenka podlehla. Příběh je o to smutnější, že tragédii přihlížela její desetiletá dvojčátka Anitka a Sofinka.

Holčičky jsou nyní v nemocnici na Sardinii, v brzké době by je měl dostat svěřené do péče jejich otec, za kterýmse přestěhují zpátky do Česka.

Vybrané peníze ze sbírky pomohou rodiněpřekonat náročné období a zajistit veškerou potřebnou péči a zázemípro obě dívky.

Poděkování ♡

03. 08. 2020

Děkujeme z celého srdce všem, kteří jste přispěli finanční částkou Anitce a Sofince po zemřelé mamince Zdence Krejčíkové. Sofinku převezli z Říma 31.7. 2020 do Kolínské nemocnice, protože musí být stále v péči lékařů a já babička s Anitkou jsme odjely ve čtvrtek večer 30.7. 2020 trajektem do Janova s nákladem kočárků a věcí. Tam přeložili náklad a odcestovali s přáteli mamky do České republiky. Jsme šťastné, že jsme po 5 měsících zpátky v Čechách. Děkujeme všem. 

Velká prosba !!!

28. 05. 2020

Věříme v sílu sdílení, a tak se na vás obracíme s prosbou o pomoc s přepravou věcí ze Sardinie (Sorso) do Česka. Pokud byste věděli o někom, kdo je schopný realizovat stěhování, ozvěte se nám na email info@nfpomoci.cz.

Více než čtvrt roku od tragické události zůstávají dívenky společně s babičkou stále v Itálii. Rády by se všechny vrátily zpátky do Česka a pokusily se o nový začátek.

„Návrat zpět mi dělá velkou starost. Nevím, kdy a jestli bude možné Sofinku převézt letecky, stále je totiž v nemocnici. Zároveň je potřeba vyřešit celkové přestěhování. Na Sardinii mají holčičky všechny svoje věci, které je potřeba přepravit do Čech,“ líčí těžkou situaci babička a dodává, že jsou velmi vděční za každou podporu. Část vybraných peněz použijí právě na letenky.

Děkujeme ♥

02. 04. 2020

Od tragické události uplynul více než měsíc, pro rodinu zavražděné Zdeňky však komplikace neskončily. Dívky zůstávají nadále v Itálii, kam za nimi přijela jejich babička a strýc. Jsou v cizí zemi, neumí místní jazyk a návrat do Česka komplikuje pandemie koronaviru i špatný zdravotní stav jedné z holčiček. 

Hendikepovaná Sofinka, která trpí dětskou mozkovou obrnou, musela být kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu převezena do Říma, kde podstoupila operaci. 

Italský soud určil jako opatrovníka dvojčat babičku, která posílá  dárcům vzkaz: „Děkuju všem, kteří holčičkám přispěli v této pro nás těžké životní situaci. Děkuji vám z celého srdce za vše, co pro nás děláte. Věřím, že se budeme už brzy moci vrátit domů.

Patrón zbierky 1

Livesport s.r.o

Partnerem této sbírky je firma Livesport s.r.o.,která přispěla částkou 56 300 Kč. #StrongerTogether

Zbierku dosiaľ podporili 286 darcov

„Pro holčičky, ať se vám vede dobře a babičce přejeme hodně síly.“
5 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Přejí holčičkám i Vám šťastnou cestu domů a ať Vás v životě potkají jen radostné chvilky po takovém zármutku.“
100 Kč — Martina pred 3 rokmi

134 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

200 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

150 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

300 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

300 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

100 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Charitativní dražba šatů z předávání cen Českého lva
0 %

Charitativní dražba šatů z předávání cen Českého lva

Nadějný režisér a otec rodiny náhle zemřel na vzácné onemocnění
152 %

Nadějný režisér a otec rodiny náhle zemřel na vzácné onemocnění

Naděje na život pro Romana
24 %

Naděje na život pro Romana