Příspěvek do třídního fondu pro 5 dětí

Základní škola a Mateřská škola Supíkovice, okres Jeseník / Zbierku organizuje Dorota Kančiová zc.manzes@atorod.avoicnak

{}
0 %

Příspěvek do třídního fondu pro 5 dětí

Vybraných 2 000 Kč z 10 000 Kč
Zostáva -588 dní
20 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 14. december 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem maminka 6 dětí a další děťátko se nám narodí v říjnu. 5 dětí je už školou povinných. Adam, Alexandr, Dorotka, Adélka a Daneček, který šel v září do 1. třídy. Doma zůstávám s nejmladším Erikem. Bydlíme v domě na Jesenicku, ve kterém obýváme malý byt s 2 místnostmi.

Jak sbírka pomůže?

Tatínek pracuje pro obec, ve které bydlíme. Dbali jsme vždy na to, aby děti do školy chodily připravené. Snažíme se dětem zajisti vše potřebné, ale někdy jsou jednorázové náklady vyšší, než můžeme ihned poplatit. Tak jako například příspěvek do třídního fondu pro našich 5 školáčků. V letošním roce totiž navýšili třídní fond na 2000 Kč pro dítě. V našem případě to už znamená 10 000Kč měsíčně. Bohužel nemáme žádnou rezervu, ze které bychom mohli částku pokrýt.

Výtěžek sbírky půjde na potřeby dětí, jako je například třídní fond.

Děti si nejraději hrají venku, kde je prostor pro jejich živé povahy, kluci fotbal a holčičky, když si nehrají na maminky, tak rády malují. Moc děkujeme za podporu našich dětí ve vzdělání.

Zbierku dosiaľ podporili 1 darcov

„Vážím si vašeho úsilí, přeji ať se vám děti podaří dobře vychovat “
2 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi