Přispějte na léčbu zuboženému kocourkovi Miloškovi

Chválenice / Zbierku organizuje Marie Richterová zc.liame@avorethcireiram

{}
0 %

Přispějte na léčbu zuboženému kocourkovi Miloškovi

Vybraných 25 990 Kč z 17 000 Kč
Zostáva -153 dní
153 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 04. júl 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Přišel k nám kocourek v žalostném stavu. Přišel si k nám pro pomoc a našel tím i domov. Dali jsme mu jméno Milošek. Vzali jsme ho k veterináři, abychom mu pomohli.

Špatně se mu polyká a má zhnisané ouško, které má zřejmě prokousnuté a je třeba mu ho zevnitř vyplachovat betadine roztokem. Po celém tělíčku má bakteriální infekci. Vždy od paní doktorky dostaneme infuze a antibiotika na doma a jezdíme na kontroly.

Má světlé sliznice, ale anémie se z krve nepotvrdila. Miloška čekají jěstě testy, abychom mohli vyloučit i kočičí nemoci jako je FIP, FIV a FeLV. Máme kočiček 16 a všechny pocházejí z podobných podmínek. Však žádná ještě nebyla v tak zoufalém stavu.

Jak sbírka pomůže?

Případné peníze získané prostřednictvím této sbírky bychom použili na zaplacení veterinárních úkonů pro tohoto kocourka. Léčba bude dlouhá a zdravotní stav Miloška je zatím nejasný.

Všem moc děkujeme za pomoc při záchraně tohoto milého kocourka.

Novinky u Miloška

28. 04. 2023

Nejprve chceme moc moc poděkovat všem lidem, kteří podporují Miloška na jeho cestě ke zdraví. Děkujeme za finanční pomoc a krásné vzkazy, které zahřejí na duši.

Milošek je takový smutný pán. Přijde se pomazlit, ale je vidět, že mu není dobře. Po různých testech vlastně ještě nevíme co mu je. Hodně věcí ukazuje na neefuzivní formu FIP. Potvrzeno to není, ale vzhledem k tomu, že už dostal třetí antibiotika a výraznější zlepšení nepozorujeme, tak je to pravděpodobné. Po posledních krevních testech byla zaznamenána anemie, která tam před tím nebyla. Paní doktorce se nezdála Miloškova hovínka a tak je budeme posílat na testy. Je podezření na krev v trávicím traktu. Kéž tohle vše testy vyloučí.

Každopádně máme velikou radost z toho, že papá a začal se i olizovat a čistit se. To, že už o sebe pečuje tímto způsobem je pokrok a budeme se snažit o další.

Někdy se bohužel stane, že nechce papat. Pořídili jsme mu měsíčkový olej, který má vliv mimo jiné i na normální funkci sliznice v krku a doufáme, že se mu bude lépe polykat. Také léčbu doplňujeme o další byliny na podporu imunitního systému, čištění krve atd.

Věříme, že tento stav nebude trvalý. Že se Miloškovi už brzo udělá lépe a utrápený výraz nahradí veselá kočičí očička.
Zbierku dosiaľ podporili 52 darcov

„:-*“
400 Kč — Eliska pred 5 mesiacmi

300 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

253 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

„Ať je brzy v pořádku!“
373 Kč — Lucie Chmelířová pred 6 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

„Ať se Miloškovi daří, přeji brzké uzdravení. Děkuji za to co děláte “
373 Kč — Zuzana pred 6 mesiacmi

500 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

100 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi