Zubožený kocourek

Chválenice / Organizer: Marie Richterová zc.liame@avorethcireiram

{}
0 %

Zubožený kocourek

Amount raised 25 990 Kč of 17 000 Kč goal
Left -348 days
153 % z původního cíle
The campaign has ended 04. July 2023

Help by sharing

Přišel k nám kocourek v žalostném stavu. Vzali jsme ho k veterináři, abychom mu pomohli. Špatně se mu polyká a má zhnisané ouško, které má zřejmně prokouslé psem a je třeba mu ho zevnitř vyplachovat betadinem. Po celém tělíčku má bakteriální infekci. Vždy od paní doktorky dostaneme infuze a antibiotika na doma a jezdíme na kontroly. Má světlé sliznice, ale anémie se z krve nepotvrdila. Čekaji nás jestě testy, abychom mohli vyloučit i kočiči nemoce jako je FIP, FIV a FeLV. Máme kočiček 16 a všechny pocházejí z podobných podmínek. Však žádna ještě nebyla v tak zoufalém stavu. Případné peníze získané prostřednictvím této sbírky bychom použili na zaplacení veterinárních ukonů pro tohoto kocourka. Přišel si k nám pro pomoc a našel tím i domov a dali jsme mu jméno Milošek. Léčba bude dlouhá a zdravotni stav Miloška je zatím nejasný.

Novinky u Miloška

28. 04. 2023

Nejprve chceme moc moc poděkovat všem lidem, kteří podporují Miloška na jeho cestě ke zdraví. Děkujeme za finanční pomoc a krásné vzkazy, které zahřejí na duši.

Milošek je takový smutný pán. Přijde se pomazlit, ale je vidět, že mu není dobře. Po různých testech vlastně ještě nevíme co mu je. Hodně věcí ukazuje na neefuzivní formu FIP. Potvrzeno to není, ale vzhledem k tomu, že už dostal třetí antibiotika a výraznější zlepšení nepozorujeme, tak je to pravděpodobné. Po posledních krevních testech byla zaznamenána anemie, která tam před tím nebyla. Paní doktorce se nezdála Miloškova hovínka a tak je budeme posílat na testy. Je podezření na krev v trávicím traktu. Kéž tohle vše testy vyloučí.

Každopádně máme velikou radost z toho, že papá a začal se i olizovat a čistit se. To, že už o sebe pečuje tímto způsobem je pokrok a budeme se snažit o další.

Někdy se bohužel stane, že nechce papat. Pořídili jsme mu měsíčkový olej, který má vliv mimo jiné i na normální funkci sliznice v krku a doufáme, že se mu bude lépe polykat. Také léčbu doplňujeme o další byliny na podporu imunitního systému, čištění krve atd.

Věříme, že tento stav nebude trvalý. Že se Miloškovi už brzo udělá lépe a utrápený výraz nahradí veselá kočičí očička.
52 donations

“:-*”
400 Kč — Eliska 1 year ago

300 Kč — Anonymous donor 1 year ago

253 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Ať je brzy v pořádku!”
373 Kč — Lucie Chmelířová 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Ať se Miloškovi daří, přeji brzké uzdravení. Děkuji za to co děláte ”
373 Kč — Zuzana 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago