Požár vzal 4členné rodině domov. Postavme jim nový!

Nová Ves u Chýnova / Zbierku organizuje Klára Louthanová moc.liamg@nahtuolaralk

{}
0 %

Požár vzal 4členné rodině domov. Postavme jim nový!

Vybraných 76 367 Kč z 600 000 Kč
Zostáva -480 dní
13 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 24. január 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Pojďte s námi pomoci rodině, které shořel domek se všemi věcmi.

Zbyněk s Terkou mají 2 děti – 9letou Verunku a 5letého Hugíska. Nyní se nacházejí ve velmi neutěšených podmínkách. Jsou s nimi i jejich 3 pejsci a další zvířátka, které se jim naštěstí podařilo z hořícího domku zachránit.

Vzhledem k tomu, že rodina bydlí ve velmi malém dřevěném domečku, který si po tragédii zvládli postavit, a který není přizpůsoben na zimní období, není možné žádat o konkrétní věcnou pomoc. Podmínky jsou zde opravdu dost stísněné. Proto jsme se rozhodli se svolením rodiny poprosit o váš finanční příspěvek, který by jim umožnil postavit nový domek, ve kterém by měly děti zase pokojíček, a kde by se jim dařilo překonat i obrovské trauma, které mají do dnes před očima.

I přesto, že se rodina snaží být finančně samostatná, není pro ni možné v této době naspořit tak velkou finanční částku na stavbu a vybavení důstojného bydlení.

Rodině domek shořel v březnu letošního roku. Stavba byla sice pojištěna, a i když pojišťovna minulý týden napsala, že by část financí měla uvolnit, zatím rodina žádné nedostala.

Od března do června rodina nebyla schopna o tragédii mluvit ani cokoliv řešit. Proto jsem se rozhodla požádat vás o pomoc nyní.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na pomoc rodině po požáru, aby mohla brzy začít důstojně bydlet.

Tereza zachraňuje odložená koťátka a pejsky. Každé zvíře, které ostatní hodí přes palubu, najde u Terezy buď stálý, nebo dočasný domov na nový začátek. Pomáhá kudy chodí. Nyní je na čase abychom Terezky rodině pomohli my!

Děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 6 darcov

50 Kč — Petr pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

4 444 Kč — Anonymný darca pred rokom

100 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

70 900 Kč — Anonymný darca pred rokom