Požár vzal 4člené rodině domov. Postavme jim nový!

Nová Ves u Chýnova / Organizer: PRO Gaudia z.ú. moc.liamg@nahtuolaralk

{}
0 %

Požár vzal 4člené rodině domov. Postavme jim nový!

Amount raised 71 273 Kč of 600 000 Kč goal
Left 47 days
12 % z původního cíle
The campaign has ended 24. January 2023

Help by sharing

Pojďte s námi pomoci rodině, které shořel domek se všemi věcmi.

Zbyněk s Terkou mají 2 děti – 9letou Verunku a 5letého Hugíska. Nyní se nacházejí ve velmi neutěšených podmínkách. Jsou s nimi i jejich 3 pejsci a další zvířátka, které se jim naštěstí podařilo z hořícího domku zachránit.

Vzhledem k tomu, že rodina bydlí ve velmi malém dřevěném domečku, který si po tragédii zvládli postavit, a který není přizpůsoben na zimní období, není možné žádat o konkrétní věcnou pomoc. Podmínky jsou zde opravdu dost stísněné. Proto jsme se rozhodli se svolením rodiny poprosit o váš finanční příspěvek, který by jim umožnil postavit nový domek, ve kterém by měly děti zase pokojíček, a kde by se jim dařilo překonat i obrovské trauma, které mají do dnes před očima.

I přesto, že se rodina snaží být finančně samostatná, není pro ni možné v této době naspořit tak velkou finanční částku na stavbu a vybavení důstojného bydlení.

Rodině domek shořel v březnu letošního roku. Stavba byla sice pojištěna, a i když pojišťovna minulý týden napsala, že by část financí měla uvolnit, zatím rodina žádné nedostala.

Od března do června rodina nebyla schopna o tragédi mluvit ani cokoliv řešit. Proto jsem se rozhodla požádat vás o pomoc nyní.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na pomoc rodině po požáru, aby mohla brzy začít důstojně bydlet.

Tereza zachraňuje odložená koťátka a pejsky. Každé zvíře, které ostatní hodí přes palubu najde u Terezy buď stálý, nebo dočasný domov na nový začátek. Pomáhá kudy chodí. Nyní je na čase abychom Terezky rodině pomohli my!

Děkuji.

2 donations

373 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

70 900 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago