Postižení není volba, podpora a porozumění ano!

Humpolec / Zbierku organizuje MEDOU z.s. zc.celopmuh-uodem@avohcec.aralk

{}
0 %

Postižení není volba, podpora a porozumění ano!

Vybraných 1 271 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -355 dní
3 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 30. apríl 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Naším posláním je poskytovat takovou podporu, aby lidé s postižením mohli prožít aktivní a ze svého pohledu co nejspokojenější život. – Jsme Medou. Nezisková organizace, která od roku 2015 pomáhá lidem s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením a lidem s autismem zapojit se do života v běžné společnosti.

V rámci Centra denních služeb poskytujeme sociální služby s respektem a úctou ke každému člověku.

Vytváříme takové podmínky, kde mohou lidé se zdravotním postižením v bezpečném prostředí prožít plnohodnotný, důstojný a aktivní den s ostatními. Klientům zajišťujeme i každodenní svozy, bez kterých by naše služby vůbec nemohli využívat.

Jak sbírka neziskové organizaci pomůže?

V tuto chvíli je Medou ve složité finanční situaci. Z důvodu výrazného navýšení cen pohonných hmot a energií nám do konce roku chybí nemalé finanční prostředky na to, abychom mohli poskytovat naše služby v plném rozsahu a pro všechny, kteří nás potřebují!

To je to, proč vás všechny teď žádáme o pomoc!

Váš finanční příspěvek zajistí plynulý chod naší organizace a tím pádem možnost těmto lidem prožít adventní čas smysluplně, a hlavně s přáteli!

Od roku 2015 jsme pomohli již 64 lidem se zdravotním postižením. Nyní naše služby využívá 38 klientů z Humpolce, Pelhřimova, Želiva a širokého okolí.

Děkujeme za vaši pomoc a šíření naší sbírky!

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

50 Kč — Petr pred rokom

„Díky za vaši práci! “
1 221 Kč — Jan pred rokom