Pomozte zachránit Veronice život

Hradec nad Moravicí / Zbierku organizuje Pavla Doležalová zc.manzes@ukinorevorpakribs

{}
0 %

Pomozte zachránit Veronice život

Vybraných 592 200 Kč z 583 790 Kč
Zostáva -1154 dní
101 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. marec 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Maminka dvou dětí Veronika onemocněla ve svých 38 letech rakovinou. U lékaře si vyslechla verdikt: agresivní typ karcinomu, který by dle testů nereagoval na biologickou léčbu ani na imunoterapii. Veronika tak podstoupila 2 operace a 7 druhů chemoterapií, které nezabraly…

V současné době již má Veronika problémy s dýcháním, protože zvětšené uzliny zabraňují přístupu kyslíku do plíce a průdušnice.

Nyní se pro Veroniku po 3,5 letech našla vhodná léčba. Po dobrých zprávách ale následovala studená sprcha. Úhradu drahého léku Všeobecná zdravotní pojišťovna ani na odvolání neschválila.

Věříme, že s Vaší pomocí se Verunce léčby dostane a ona tu tak bude moct být pro svou rodinu, a především pro své děti, patnáctiletou dcerku a dvanáctiletého syna.

Velkou oporou v nemoci jí je maminka a byl i tatínek, který však začátkem března 2021 po nákaze nemocí covid-19 zemřel pro srdeční selhání.

Prosíme, pomozte!

English version below

Veronika got diagnosed with cancer at the age of 38. Her cancer is an aggressive one; after several tests it was deemed that it would not respond to biological therapy nor immunotherapy. Veronika underwent two surgeries and seven types of chemotherapy, but neither was successful. After 3,5 years and a new round of testing it was discovered that there might be an effective cure, but the VZP insurance company refused to pay for the medication, and then stood by its decision even after an appeal. 

At present, Veronika has trouble breathing: the swelling in her lymphatic nodes prevents oxygen from reaching the trachea and lungs. Veronika is a mother to two children, a fifteen-year-old girl and a twelve-year-old boy. During her illness, she has been unwaveringly supported by her mother and her father; unfortunately, at the beginning of March 2021, her father passed away from heart failure brought on by covid-19 infection.

Please, help Veronika.

Zbierku dosiaľ podporili 801 darcov

„Vrácení daru dárcům.“
-17 828 Kč — Nadační fond pomoci pred 3 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

373 Kč — Fajková Helena pred 3 rokmi

300 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„ať to vyjde“
3 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Hodně štěstí, Veroniko“
1 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

200 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Přeji, aby ten boj vyhrála.“
1 000 Kč — Alena pred 3 rokmi