Pomozte ochrnutému Lukášovi zase dovádět se synem

Ostrava, Hošťálkovice / Zbierku organizuje Veronika Pastrňáková zc.manzes@keciirev

{}
0 %

Pomozte ochrnutému Lukášovi zase dovádět se synem

Vybraných 2 504 Kč z 100 000 Kč
Zostáva -120 dní
3 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. júl 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Představte si Lukáše, mladého tatínka plného života a energie. Jeho život se však změnil jediným osudovým okamžikem. Po pádu ze střechy zůstal ochrnutý na invalidním vozíku. Lukáš se ale nevzdává! Pro svou rodinu, kterou tolik miluje, se snaží vrátit zpět do normálního života.

Jak sbírka pomůže?

Vaše příspěvky z této sbírky půjdou na zakoupení elektrického vozíku, který Lukášovi umožní větší nezávislost a mobilitu. Společně ho tak podpoříme v jeho boji o plnohodnotný život.

Tomuto statečnému bojovníkovi je pouhých 25 let a všichni, kdo ho znají, vědí, jak je pozitivní a plný humoru. Vždy tu byl pro ostatní, ale teď je to on, kdo potřebuje naši pomocnou ruku.

9. leden 2023 se stal osudným dnem, který změnil vše. Při běžné práci na střeše se Lukášovi pod nohama zhroutil žebřík a on spadl na dlažbu. Ležel tam, bez hnutí v bezvědomí. Dopravili ho do nemocnice, kde podstoupil dlouhou operaci.

Poraněná mícha, polámaná žebra, nehybná pravá ruka, to byly zprávy, které nás všechny šokovaly. Ale stále věříme, že ještě nevzdal naději na zázrak. Věříme, že se jednoho dne postaví na nohy.

Momentálně se Lukáš nachází v rehabilitačním centru, kde denně cvičí a zlepšuje svou hybnost. S každým malým pokrokem roste naše naděje. Ať už je to pohyb rukou nebo citlivost na nohou, Lukáš neztrácí víru v uzdravení.

Jeho největší motivací je 3letý syn Lukášek, který doma velmi postrádá svého tatínka.

Každý váš příspěvek je důležitý a má obrovský význam pro Lukáše i jeho rodinu. Děkujeme vám za vaši podporu.

Zbierku dosiaľ podporili 3 darcov

252 Kč — Anonymní dárce pred 6 mesiacmi

„Drž se, borče, svět nekončí.“
2 000 Kč — Petr pred 7 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi