Pomozte nemocné princezně Victorce. Maminka je na vše sama!

Liberec / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozte nemocné princezně Victorce. Maminka je na vše sama!

Vybraných 288 528 Kč z 170 000 Kč
Zostáva 8 dní
170 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 30. júl 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Představte si, že se vaše 7měsíční miminko usmívá a hraje si, a najednou se ozve zoufalý pláč – naprosté volání o pomoc. Přiběhnete k postýlce a vidíte, jak se vaše dcerka divně kroutí a nedaří se jí dýchat. V tu chvíli se váš svět zhroutí a vy se ocitáte v děsivé noční můře, ze které se zdá nemožné probudit.

To je bohužel příběh mé Victorky, 7měsíční princezny, která dnes následkem epileptického záchvatu bojuje s těžkým poškozením mozku a ochrnutím levé poloviny těla. Narodila se zdravá a usměvavá, ale osud jí hned na začátku života připravil krutou zkoušku. V 6. měsíci se u ní objevila epilepsie a po těžkém záchvatu upadla do komatu. Lékaři bojovali o její život a po operaci mozku se Victorka zázračně probrala, je to moje malá – velká bojovnice.

Jak sbírka pomůže?

Jsem samoživitelka, která se stará ještě o 2 dcerušky a péče o Victorku je pro mě obrovskou výzvou. Snažím se pro ni udělat maximum, ale sama zvládnu jen málo. 

Výtěžek sbírky mi pomůže s pořízením rehabilitačních pomůcek, rehabilitací, a přístroje na detekci epilepsie, který je pro Victorku životně důležitý.
Aktuálně je pro nás ovšem nejpodstatnější pořídit starší automobil, jelikož o dosavadní jsme bohužel přišli.

Za část peněz by jsme tedy pořídili starší automobil který je pro nás naprosto nejdůležitější, pro dojíždění k lékařům a na rehabilitace. Bez auta se bohužel v naší situaci neobejdeme.


Victorka je velká bojovnice a já se nevzdávám naděje, že se alespoň částečně zotaví. Bohužel, prognózy lékařů nejsou optimistické a hrozí, že Victorka bude trvale ochrnuta a imobilní. V takovém případě bychom museli zvážit stěhování do bezbariérového bydlení, momentálně se tomu ale ze všech sil snažíme předejít intenzivním cvičením. Bohužel, ne vše, co Victorky stav vyžaduje, je hrazeno z pojištění.

Proto se obracím na vás s prosbou o pomoc. Vaše dary nám pomohou dát Victorce šanci na co nejkvalitnější život a zajistit jí péči, kterou potřebuje.

Každý dar se počítá a pomůže Victorce na její cestě za plnohodnotnějším životem!


Zbierku dosiaľ podporili 734 darcov

„Držte se!“
500 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

252 Kč — Anonymný darca pred týždňom

100 Kč — Anonymný darca pred týždňom

„🌹🌹🌹“
252 Kč — Anonymný darca pred týždňom

777 Kč — Anonymný darca pred týždňom

100 Kč — Anonymný darca pred týždňom

„Držte se “
200 Kč — Anonymný darca pred týždňom

„Drzime palce“
400 Kč — Horackovi pred týždňom

„Hodne stesti a sily!“
252 Kč — Zuzanka pred týždňom

373 Kč — Anonymný darca pred týždňom