Pomozte nám zdvihat Vojtíška do 2. patra

Blansko, Chrudichromy / Zbierku organizuje Renata Krátká zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozte nám zdvihat Vojtíška do 2. patra

Vybraných 0 Kč z 390 000 Kč
Zostáva -727 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 26. júl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

V 23. týdnu těhotenství nám na ultrazvuku v Brně oznámili, že náš syn má rozštěp páteře. Bylo to opravdu krušné období. Po několika konzultacích a vyšetřeních jsme se ale rozhodli, že se Vojtíška nikdy nevzdáme i navzdory jeho osudu.

A také se postupem času ukázalo, že je syn neskutečný bojovník. Dnes mu bude již 9 let a od narození podstoupil 9 těžkých operací, a minimálně ještě 2 ho čekají.

Mimo rozštěpu páteře, trpí Vojtíšek ještě hydrocefalem, což je chorobné městnání (hromadění) mozkomíšního moku v mozku. Příčinou tohoto městnání je porucha oběhu mozkomíšního moku. Chlapeček tak má zavedený VP shunt, který mozkomíšní mok odvádí.

Hydrocefalus i rozštěp páteře našeho chlapce v mnoha věcech omezují. Jedním z těchto omezení je, že není schopen samostatné chůze, a tak musí být na invalidním vozíčku.

Výtěžek sbírky půjde na zdvihací plošinu, která je k péči o našeho syna již nutně potřeba.

Bydlíme v 2. patře rodinného domu. Schody jsou tedy problém. S přibývajícím věkem a hmotností Vojtíška je situace horší a horší. Není tedy jiné řešení než pořízení zdvihací plošiny. Náklady na pořízení takové plošiny jsou velké. Něco nám přispěl Úřad práce, ale i tak je doplatek nad 337 000,- Kč.

Budeme vděčni za každou pomoc.

Děkujeme 

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

„Převod do sbírky na pomoc dětem“
-200 Kč — znesnáze21 pred 2 rokmi

„Hodně štěstí Vojtíšku🍀🍀“
200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi