Pomozte nám dokázat s Joskou Šálkem, že VŠECHNO JE MOŽNÝ

Celá ČR / Zbierku organizuje Tomáš Adam moc.liamg@uhcepsukicavitom

0 %

Pomozte nám dokázat s Joskou Šálkem, že VŠECHNO JE MOŽNÝ

Vybraných 300 Kč z 421 000 Kč
Zostáva 14 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 12. december 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Film: JOSKA ŠÁLEK – VŠECHNO JE MOŽNÝ

Joska Šálek je Čech, který nejednou zapsal ČR do Guinnessovy knihy rekordů.

Ve cviku plank vydržel rekordních 9 hodin 38 minut a 47 vteřin. A to úsměvem na tváři.

Když si zkusíte plank na 5 minut, tak pochopíte, co Josef ukázal světu. Jak zbourat limity vlastního myšlení a dotýkat se pole, kde je vše možné. – Společensky prospěšný seberozvojový film má záměr poskytnout divákovi především víru v to, že existuje cesta jak se vymanit z pozice oběti a stát se tvůrcem vlastního života.

Jak sbírka pomůže?

Budeme velice rádi, pokud se stanete partnerem tohoto počinu, který produkuji já – Tomáš Adam. Jsem mj. autorem úspěšného snímku Sebepoznání www.sebepoznani.film

Máme natočeno a k tomu, abychom ho mohli dokončit chceme požádat o podporu náročné postprodukční práce a překlad do anglického jazyka. – Cílová částka umožní kompletní postprodukci filmu a překlad do AJ. k filmu vznikne autorský soundtrack Varhana Orchestroviče Bauera, který vytvářel hudbu například pro Miloše Formana! Pokud překročíme hranici 650 000 Kč, pak budeme schopni film lépe propagovat a distribuovat prostřednictvím sociálních sítí, vlastního webu atp.

Již nyní s Joskou Šálkem zdarma jezdíme do škol a přednášíme tam budoucím generacím. Projekce filmu VŠECHNO JE MOŽNÝ naše vyprávění ještě více podpoří. Podporou filmu tedy pomůžete formovat studenty na jejich cestě za sebepoznáním při hledání inspirace a životních vzorů.

Za každou podporu moc děkujeme.


A pokud vás zajímá o Joskovi více informací a rádi byste věděli, co může být obsahem filmu, pak můžete číst dále...

„Mým povoláním je být šťastný. A mým posláním je inspirovat ostatní ke šťastnému a plnohodnotnému životu.“ – Joska Šálek

Kdo je Joska Šálek

Od roku 2008 se věnuje osobním konzultacím, přednáškám a motivačním akcím v oblasti osobního rozvoje. 53letý kouč a motivátor čerpá ze svých zkušeností, kdy měl ještě před 5 lety o 15 kilogramů navíc, holdoval cigaretovému i alkoholovému opojení a jeho nezdravý jídelníček mu v těle způsobil zvýšený cholesterol a nemoc zvanou DNA.

Dnes je to člověk, který rád překračuje zdánlivě nepřekonatelné výzvy a inspiruje spousty lidí k tomu, aby ve svém vlastním životě dokázali překonat to, na co si sami netroufají, nebo o sobě pochybují a cítí se v naprosto bezvýchodné situaci. Nejen fyzicky, ale především mentálně. 

ARABSKÉ VĚZENÍ

Své nezdravé návyky změnil v podstatě díky omylu, kdy byl nespravedlivě zavřen do arabského vězení. 

PROČ REKORDY?

Dle jeho slov mu nejde o překonávání samotných rekordů, ale o inspiraci, jak lze zvládat jakékoliv životní výzvy a překážky změnou mentálního nastavení a celkového životního stylu. Tuto proměnu lze dle něho uskutečnit v jakémkoliv věku. 

GUINNESSŮV REKORD

Běhá naboso, konzumuje pouze tekutou stravu a momentálně je čerstvým světovým rekordmanem v nejdelší výdrži v planku v neuvěřitelné době 9 hodin, 38 minut a 47 vteřin. Tímto výkonem přepsal dosud platný zápis v Guinnessově knize rekordů.

ŽIVOTNÍ PROMĚNA

Josef prošel zásadní životní proměnou. Proměnou z člověka s nadváhou, kuřáka a konzumenta alkoholu s nevalným sebevědomím v silného a šťastného člověka, který se otužuje, sportuje a láme české i světové rekordy.

STRAVOVACÍ NÁVYKY 

Jeho jídelníček tvoří výživa z velké části v tekuté podobě, která jej vyživuje, a přitom dále nezatěžuje jeho organismus. Teprve v roce 2017 se ale rozhodl více se zajímat o kvalitní životosprávu a pohyb. Začal běhat naboso desítky kilometrů i v zimě, přestal jíst maso a další zatěžující potraviny. Skončil i s alkoholem a následně už jedl pouze obden. Dnes je už je víc jak dva roky pouze na tekuté výživě. Díky tomu všemu má dnes nejlepší kondici, zdraví a vitální energii, co kdy v životě měl.

DALŠÍ REKORDY

Prvním byl v roce 2021 nejrychleji naboso a bez trička v mrazu uběhnutý půlmaraton po souvislé sněhové a ledové pokrývce v čase 1 hodina, 36 minut a 21 sekund. Překonal tím světový rekord známého otužilce Wima Hofa. A vytvořil další dva české rekordy: v nejdelší výdrži ve cvičební pozici zvané plank, neboli prkno, v délce 2 hodiny a 16 minut, a dále v běhu naboso na 10 km. Svými výkony chce Joska ukázat, že a jak se dá pracovat s pozorností a mentálním nastavením.  To pak lze využít v jakékoli jiné obtížné životní situaci.

AUTOR KNIH

Josef je také autorem knihy „Zlaté dno“ (https://josef-salek.cz/kniha-zlate-dno/), psána formou deníku, která je o jeho životní zkušenosti, kdy se omylem ocitl v arabském vězení. Tuto zkušenost přetavil ve svůj prospěch a prokázal, jakým způsobem umí čelit zátěžovým situacím i v osobním životě. 

Jeho další knižní publikací je „Příručka do (ne)pohody“ (https://josef-salek.cz/prirucka-do-nepohody/), ve které popisuje 100 pravidel, které mu umožnili změnit na mentální, emocionální i fyzické úrovni jeho život.

Patrón zbierky 1

151 všechno je možný
Pro platbu převodem využijte tento unikátní QR kód, nebo na účet 2302302388/5500 s variabilním symbolem 151.

Zbierku dosiaľ podporili 1 darcov

„QR platby za období 11.-15.10.2023“
300 Kč — QR platby pred mesiacom