Pomozte nám dokázat s Joskou Šálkem, že VŠECHNO JE MOŽNÝ

Celá ČR / Organizer: Tomáš Adam moc.liamg@uhcepsukicavitom

0 %

Pomozte nám dokázat s Joskou Šálkem, že VŠECHNO JE MOŽNÝ

Amount raised 300 Kč of 421 000 Kč goal
Left 6 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 12. December 2023

Help by sharing

JOSKA ŠÁLEK – VŠECHNO JE MOŽNÝ

Čech, který se zapsal ČR do Guinnessovy knihy rekordů cvikem plank.

Vydržel 9 hodin 38 minut a 47 vteřin. A to úsměvem na tváři.

Když si zkusíte plank na 5 minut, tak pochopíte, co Josef ukázal světu. Jak zbourat limity vlastního myšlení a dotýkat se pole, kde je vše možné. – Společensky prospěšný seberozvojový film má záměr poskytnout divákovi především víru v to, že existuje cesta jak se vymanit z pozice oběti a stát se tvůrcem vlastního života.


Jak sbírka pomůže?

Budeme velice rádi, pokud se stanete partnerem tohoto počinu, který produkuje Tomáš Adam, který je rovněž autorem úspěšného snímku Sebepoznání www.sebepoznani.film

Máme natočeno a k tomu, abychom ho mohli dokončit chceme požádat o podporu náročné postprodukční práce a překlad do anglického jazyka. – Cílová částka umožní kompletní postprodukci filmu a překlad do AJ.

Pokud překonáme hranici 500.000 Kč, pak k filmu vznikne autorský soundtrack Varhana Orchestroviče Bauera, který vytvářel hudbu například pro Miloše Formana!

Děkujeme.


A pokud vás zajímá o Joskovi více informací a rádi byste věděli, co může být obsahem filmu, pak můžete číst dále...

„Mým povoláním je být šťastný. A mým posláním je inspirovat ostatní ke šťastnému a plnohodnotnému životu.“ – Joska Šálek


Kdo je Joska Šálek

Od roku 2008 se věnuje osobním konzultacím, přednáškám a motivačním akcím v oblasti osobního rozvoje. 53letý kouč a motivátor čerpá ze svých zkušeností, kdy měl ještě před 5 lety o 15 kilogramů navíc, holdoval cigaretovému i alkoholovému opojení a jeho nezdravý jídelníček mu v těle způsobil zvýšený cholesterol a nemoc zvanou DNA.

Dnes je to člověk, který rád překračuje zdánlivě nepřekonatelné výzvy a inspiruje spousty lidí k tomu, aby ve svém vlastním životě dokázali překonat to, na co si sami netroufají, nebo o sobě pochybují a cítí se v naprosto bezvýchodné situaci. Nejen fyzicky, ale především mentálně. 

ARABSKÉ VĚZENÍ

Své nezdravé návyky změnil v podstatě díky omylu, kdy byl nespravedlivě zavřen do arabského vězení. 

PROČ REKORDY?

Dle jeho slov mu nejde o překonávání samotných rekordů, ale o inspiraci, jak lze zvládat jakékoliv životní výzvy a překážky změnou mentálního nastavení a celkového životního stylu. Tuto proměnu lze dle něho uskutečnit v jakémkoliv věku. 

GUINNESSŮV REKORD

Běhá naboso, konzumuje pouze tekutou stravu a momentálně je čerstvým světovým rekordmanem v nejdelší výdrži v planku v neuvěřitelné době 9 hodin, 38 minut a 47 vteřin. Tímto výkonem přepsal dosud platný zápis v Guinnessově knize rekordů.

ŽIVOTNÍ PROMĚNA

Josef prošel zásadní životní proměnou. Proměnou z člověka s nadváhou, kuřáka a konzumenta alkoholu s nevalným sebevědomím v silného a šťastného člověka, který se otužuje, sportuje a láme české i světové rekordy.

STRAVOVACÍ NÁVYKY 

Jeho jídelníček tvoří výživa z velké části v tekuté podobě, která jej vyživuje, a přitom dále nezatěžuje jeho organismus. Teprve v roce 2017 se ale rozhodl více se zajímat o kvalitní životosprávu a pohyb. Začal běhat naboso desítky kilometrů i v zimě, přestal jíst maso a další zatěžující potraviny. Skončil i s alkoholem a následně už jedl pouze obden. Dnes je už je víc jak dva roky pouze na tekuté výživě. Díky tomu všemu má dnes nejlepší kondici, zdraví a vitální energii, co kdy v životě měl.

DALŠÍ REKORDY

Prvním byl v roce 2021 nejrychleji naboso a bez trička v mrazu uběhnutý půlmaraton po souvislé sněhové a ledové pokrývce v čase 1 hodina, 36 minut a 21 sekund. Překonal tím světový rekord známého otužilce Wima Hofa. A vytvořil další dva české rekordy: v nejdelší výdrži ve cvičební pozici zvané plank, neboli prkno, v délce 2 hodiny a 16 minut, a dále v běhu naboso na 10 km. Svými výkony chce Joska ukázat, že a jak se dá pracovat s pozorností a mentálním nastavením. To pak lze využít v jakékoli jiné obtížné životní situaci.

AUTOR KNIH

Josef je také autorem knihy „Zlaté dno“ (https://josef-salek.cz/kniha-zlate-dno/), psána formou deníku, která je o jeho životní zkušenosti, kdy se omylem ocitl v arabském vězení. Tuto zkušenost přetavil ve svůj prospěch a prokázal, jakým způsobem umí čelit zátěžovým situacím i v osobním životě. 

Jeho další knižní publikací je „Příručka do (ne)pohody“ (https://josef-salek.cz/prirucka-do-nepohody/), ve které popisuje 100 pravidel, které mu umožnili změnit na mentální, emocionální i fyzické úrovni jeho život.

Patrons 1

151 všechno je možný
Pro platbu převodem využijte tento unikátní QR kód, nebo na účet 2302302388/5500 s variabilním symbolem 151.

1 donations

“QR platby za období 11.-15.10.2023”
300 Kč — QR platby 2 months ago