Pomozte handicapovaným atletům k nutné asistenci a rehabilitaci na závodech

Praha / Zbierku organizuje Sportovní club Jedličkova ústavu Praha, z. s. zc.murtnec@aharpujcs

{}
0 %

Pomozte handicapovaným atletům k nutné asistenci a rehabilitaci na závodech

Vybraných 23 901 Kč z 80 000 Kč
Zostáva 26 dní
30 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 22. júl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsme Tým Sportovního clubu Jedličkova ústavu Praha a zajišťujeme sportovní činnost zdravotně znevýhodněných jedinců na národní i mezinárodní úrovni. Našimi členy jsou lidé s tělesným handicapem, kteří si ale i přes svůj handicap chtějí užívat svůj život naplno, jak jen to jde. Věnujeme se řadě sportů od atletiky přes bocciu až třeba po lukostřelbu.

Řadě z našich sportovců se dokonce podařilo dotáhnout to až na reprezentační úroveň a mají tu čest závodit za české barvy na mezinárodních soutěžích.

Rozdíl mezi sportem zdravých a handicapovaných na podobné úrovni spočívá hlavně ve finančních možnostech, kterých ve sportu handicapovaných je o dost méně. Z toho důvodu jsou kluby a samotní sportovci nuceni shánět peníze na sport a akce s ním spojené různými způsoby sami. Proto s handicapovanými sportovci nejezdí vždy realizační týmy složené z mnoha odborníků, ale pouze nutně potřebné osoby, které navíc musí zastat několik funkcí najednou, tzn. trenér, který je zároveň i asistentem, a další asistenti podle počtu závodníků na dané akci.

K tomu, aby si handicapovaní sportovci mohli plnit své sny, je ale nezbytně nutná účast asistentů, bez kterých se nejen na akcích, ale pochopitelně ani v běžném životě neobejdou.

Stejně tak se, už z podstaty svého zdravotního stavu, neobejdou bez pravidelné rehabilitační a fyzioterapeutické péče. Nyní se nám naskytla možnost poskytnout našim atletům, které na podzim čeká vrchol letošní sezóny na mezinárodních závodech v Portugalsku (IWAS Game), služby profesionálního fyzioterapeuta a dalšího potřebného asistenta.

Abychom mohli našim atletům umožnit služby fyzioterapeuta a asistenta na akci, tak potřebujeme získat výše uvedenou částku, kterou bohužel nejsme schopni uhradit. Proto jsme se rozhodli obrátit na Vás s prosbou o pomoc s možností poskytnout našim atletům odbornou a asistenční službu potřebnou nejen z důvodů jejich zdravotního stavu, ale i k podání co nejlepších sportovních výkonů.

Předem Vám moc děkujeme, budeme vděční za jakoukoliv finanční pomoc.

Tým Sportovního klubu Jedličkova ústavu Praha

Zbierku dosiaľ podporili 34 darcov

111 Kč — Barbora pred 3 týždňami

1 000 Kč — Gabča pred 3 týždňami

„Adelko tak znovu posilam, protože mám skvěle holky v týmu a také něco ještě přispěly. “
777 Kč — Thermomix u Simony pred 3 týždňami

„Držím palce…bývalá atletka“
373 Kč — Lunenka pred 3 týždňami

„At se to povede!“
200 Kč — Anonymný darca pred 3 týždňami

500 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

777 Kč — Dufinka pred mesiacom

„Pro radost od Belmonda 🍀“
1 000 Kč — Ruda Malich pred mesiacom

„Držím Vám pěsti✊“
500 Kč — Dana pred mesiacom

„Adelko pro vás💚“
777 Kč — Simona Bendová pred mesiacom