Pomozme samoživitelce Marice se přestěhovat za prací

Hradec Králové, Olešnice v Orlických horách / Zbierku organizuje Marika Síbrtová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme samoživitelce Marice se přestěhovat za prací

Vybraných 4 391 Kč z 31 000 Kč
Zostáva -1 dní
14 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 27. november 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem maminka samoživitelka. Mám 2 školou povinné děti – 8letou dceru Eliss a 7letého syna s jménem Matthew. Nyní už skoro 4 roky bydlíme v malém obecním bytě v Olešnici v Orlických horách, mám tu však problém najít práci. S prací je to tu velice těžké a žádná není vyhovující kvůli dětem. Tím, že jsem na ně sama nemůžu jít do směnného provozu, nebo jiné pracovní doby, u které by musely zůstat doma samotné. I když to jsou moc šikovné děti, jsou na to pořád příliš malé.

Jsou mi vším a starám se o ně, jak nejlépe umím. S některými věcmi mi pomáhá moje matka, ale nechci ji již tolik zatěžovat a přála bych si být závislá už jen sama na sobě a dát dětem maximum.

Předtím, než jsme se odstěhovali do Olešnice jsme bydleli v azylovém domě v Hradci Králové, v tomto městě se mi nyní i podařilo najít práci, ale bohužel nemám prostředky na to se přestěhovat, a tak se ocitám v začarovaném kruhu.

Výtěžek sbírky půjde na kauci a první nájem ve městě Hradec Králové, kde bych tak mohla nastoupit do práce.

Prosím, umožněte mi pracovat v tomto městě a dopřát dětem to, co teď bohužel nemůžu. Dětem věnuji veškerý svůj čas, jezdíme na výlety, když to finance dovolí a rozvíjím je i co se školy týče. Jsou to moc chytré a šikovné děti. Chci, aby měly lepší dětství, než jsem měla já, a proto jediná možnost je se přestěhovat a začít nový a lepší život, prosím, pomozte mi na této cestě. Až se přestěhujeme do Hradce, tak budu zase vše zvládat sama.

Děkuji za veškerou vaši podporu.

Zbierku dosiaľ podporili 4 darcov

1 500 Kč — Anonymný darca pred 5 dňami

2 112 Kč — Anonymný darca pred 2 týždňami

„Od bráchy “
1 Kč — Lukáš pred mesiacom

778 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi