Pomozme samoživitelce Marice se přestěhovat za prací

Hradec Králové, Olešnice v Orlických horách / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme samoživitelce Marice se přestěhovat za prací

Amount raised 4 391 Kč of 31 000 Kč goal
Left -91 days
14 % z původního cíle
The campaign has ended 27. November 2023

Help by sharing

Jsem maminka samoživitelka. Mám 2 školou povinné děti – 8letou dceru Eliss a 7letého syna s jménem Matthew. Nyní už skoro 4 roky bydlíme v malém obecním bytě v Olešnici v Orlických horách, mám tu však problém najít práci. S prací je to tu velice těžké a žádná není vyhovující kvůli dětem. Tím, že jsem na ně sama nemůžu jít do směnného provozu, nebo jiné pracovní doby, u které by musely zůstat doma samotné. I když to jsou moc šikovné děti, jsou na to pořád příliš malé.

Jsou mi vším a starám se o ně, jak nejlépe umím. S některými věcmi mi pomáhá moje matka, ale nechci ji již tolik zatěžovat a přála bych si být závislá už jen sama na sobě a dát dětem maximum.

Předtím, než jsme se odstěhovali do Olešnice jsme bydleli v azylovém domě v Hradci Králové, v tomto městě se mi nyní i podařilo najít práci, ale bohužel nemám prostředky na to se přestěhovat, a tak se ocitám v začarovaném kruhu.

Výtěžek sbírky půjde na kauci a první nájem ve městě Hradec Králové, kde bych tak mohla nastoupit do práce.

Prosím, umožněte mi pracovat v tomto městě a dopřát dětem to, co teď bohužel nemůžu. Dětem věnuji veškerý svůj čas, jezdíme na výlety, když to finance dovolí a rozvíjím je i co se školy týče. Jsou to moc chytré a šikovné děti. Chci, aby měly lepší dětství, než jsem měla já, a proto jediná možnost je se přestěhovat a začít nový a lepší život, prosím, pomozte mi na této cestě. Až se přestěhujeme do Hradce, tak budu zase vše zvládat sama.

Děkuji za veškerou vaši podporu.

Poděkování

30. 11. 2023

Chtěla bych z celého srdce poděkovat za dárce kteří nám pomohli vybrat alespoň část peněz. Tato částka nam teď před Vánocemi pomůže na úhradu elektřiny. Vážím si vaší pomoci a děkuji že jste existují lidé s velkým srdcem. 

Síbrtová Marika

4 donations

1 500 Kč — Anonymous donor 3 months ago

2 112 Kč — Anonymous donor 3 months ago

“Od bráchy ”
1 Kč — Lukáš 4 months ago

778 Kč — Anonymous donor 6 months ago