Pomozme Radkovi znovu prožít život naplno!

Třebíč / Zbierku organizuje Aleš Rouš zc.liame@suor.sela

{}
0 %

Pomozme Radkovi znovu prožít život naplno!

Vybraných 27 000 Kč z 150 000 Kč
Zostáva -43 dní
18 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 24. október 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Náš brácha Radek čelí většinu života nesmírným výzvám a nepředstavitelným bolestem způsobeným jeho vážným onemocněním. Radek je člověkem, který se již od mládí potýká s chronickým zánětem jater v cirhotické fázi. K tomu se přidala diabetická gangréna, která ho připravila o nohu pod kolenem.Navíc trpí osteoporózou a problémy s klouby, které mu komplikují každodenní život.

Radek je silný bojovník a vždy se snažil zvládnout své zdravotní komplikace s odvahou a optimismem. 

Avšak v poslední době se jeho psychická pohoda dostala do kritické fáze, a proto jsme se rozhodli, že mu chceme pomoci na jeho dlouhé cestě zpět k důstojnému a spokojenému životu.

Jak sbírka pomůže?

Naše sbírka má za cíl podpořit Radka na několika klíčových frontách. Prvním krokem je umožnit mu pravidelnou psychoterapii, která mu pomůže zvládat deprese a úzkosti, jež ho v poslední době silně sužují. 

Dalším cílem naší sbírky je umožnit Radkovi získat vozidlo s automatickou převodovkou, nebo provést úpravu na ruční řízení. To by mu dovolilo nezávislý pohyb a větší soběstačnost. Radek miluje cestování a fotografování, a rád by se znovu věnoval svým koníčkům. Momentálně je jeho pohyb velmi omezen a má problém se dostat na svá oblíbená místa.

Posledním bodem, pro který bychom rádi vybrali prostředky, je zaplacení volně dostupných prostředků z lékárny, které jsou nezbytné pro Radkovu léčbu. Jedná se o diabetické potřeby, léky proti osteoporóze a další prostředky, jež potřebuje k udržení svého zdraví na přijatelné úrovni.

Každý příspěvek je pro nás velmi cenný a pomůže nám dosáhnout našeho cíle. Radkova situace je nesmírně složitá, a proto vám velice děkujeme za jakoukoliv formu podpory, ať už finanční nebo sdílením této výzvy mezi vaše známé a přátele.

Zajistěme společně Radkovi cestu zpět ke spokojenému a radostnému životu. Vaše podpora má opravdový význam a pomůže nám učinit Radkův život zase k žití!


S upřímným díkem a vděčností,

Radkovi bráchové, rodina a blízcí

Poděkování

15. 11. 2023

Milí přátelé,  

chci Vám moc poděkovat za Vaší podporu, které si velice vážím. Vybrané peníze budou pro mne velkým přínosem. Moc jsem Vám za pomoc vděčný! Díky vám budu moct vlakem dojíždět bez rizika pádu do FN Brno a k zubaři. Předejdu riziku pádu a zlomenin díky selháni ledvin. Také mi el. vozík umožní malé výlety a návrat ke koníčkům jako fotografování. Nebudu tolik depresivní, a budu lépe snášet léčbu. Je to pro mě čím dál víc složitější. Po nemocnicích se léčím od 9 let. Navíc mé vztahy rodinné i s přáteli komplikuje transsexualita MtF ale samozřejmě bez možnosti jakékoliv změny. Léta se to snažím v sobě „zadupat“ ale marně jen mě to stálo hodně negativních reakcích.  

Mockrát děkuji za podporu. 

Radek Rouš 

Děkuji moc za Vaší podporu

18. 10. 2023

Jsem Vám velmi vděčný. Mám z toho obrovskou radost! Poslední dobou propadám do depresí. Zase usmívám!

Radek

Rozbil se mi invalidní vozík

18. 10. 2023

Teď si budu moct koupit repasovaný. Od pojištovny dostanu buď protézu nebo invalidní vozík.Měl jsem starost z čeho ho zaplatím. Děkuji moc. Radek

Zbierku dosiaľ podporili 28 darcov

„Kupte si léky a co potřebujete “
5 575 Kč — Jaroslav pred 2 mesiacmi

100 Kč — Lukáš Pelán pred 3 mesiacmi

„Drz se chlape “
100 Kč — Emikp pred 3 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

373 Kč — Zajda pred 3 mesiacmi

200 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

200 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

200 Kč — Petra pred 3 mesiacmi

152 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

300 Kč — Zdislava pred 3 mesiacmi