Pomozme Nellče nabrat druhý dech!

Znojmo / Zbierku organizuje tým Air Bank v rámci projektu AGILE RACE 2024 a rodinná organizace Splněné dětské přání zc.manzes@skjefm

{}
0 %

Pomozme Nellče nabrat druhý dech!

Vybraných 31 613 Kč z 67 750 Kč
Zostáva 40 dní
47 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. júl 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Naše sbírka má za cíl zlepšit život 25leté bojovnici Nellče, která již v pouhých 5 měsících čelila rakovině ledvin. Nakonec jí byly obě ledviny odebrány. Pokusy o transplantace skončily fiaskem, proto už více jak 20 let každý den absolvuje náročnou dialýzu.

Bez této téměř čtyřhodinové procedury by její tělo přestalo fungovat. S únavou a změnami souvisejícími s léčbou se Nellča dostala až do fáze beznaděje a vyhoření„Snažila jsem se nadechnout, dál tvořit a bojovat, ale prostě to nešlo. Už jsem to nedávala. Ani výroba mýdla, malovaní, nic mě nenadchlo.“

Jak sbírka pomůže?

Touto sbírkou bychom jí chtěli pomoci s přizpůsobením domácího prostředí pro pohodlnější absolvování léčby a péče. Další finanční prostředky budou využity na absolvování podpůrného programu Má to smysl, který zajišťuje rodinná organizace Splněné dětské přání. Poslouží pro zlepšení psychického stavu a aplikaci metamorfní techniky, která Nellče pomůže ulevit od přetížení organismu a napětí. Zahrnuje také zážitkové aktivity pro nabourání stereotypů, vytvoření užitečných návyků a získání nových přátel.

Dodejme Nelče další dávku kyslíku a pomozme jí znovu se nadechnout na své cestě s menšími starostmi, ale o to větším úsměvem.

Děkujeme.

Zbierku dosiaľ podporili 5 darcov

373 Kč — Anonymný darca pred 5 dňami

„Přeji hodně síly a vše dobré!“
500 Kč — Láďa pred týždňom

30 000 Kč — Symphera, s.r.o. pred 2 týždňami

500 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

„Snad i tento drobný příspěvek trochu pomůže, moc vám fandím“
240 Kč — Alex pred 2 mesiacmi