Pomozme Nellče nabrat druhý dech!

Znojmo / Organizer: tým Air Bank v rámci projektu AGILE RACE 2024 a rodinná organizace Splněné dětské přání zc.manzes@skjefm

{}
0 %

Pomozme Nellče nabrat druhý dech!

Amount raised 31 613 Kč of 67 750 Kč goal
Left 14 days
47 % z původního cíle
The campaign has ended 30. June 2024

Help by sharing

Naše sbírka má za cíl zlepšit život 25 leté bojovnici Nellče, která již v pouhých 5 měsících čelila rakovině ledvin. Nakonec ji byly odebrány obě ledviny a už více jak 20 let každý den absolvuje náročnou dialýzu.

Bez této téměř čtyř hodinové procedury by její tělo přestalo fungovat. S únavou a změnami souvisejícími s léčbou se Nellča dostala až do fáze beznaděje a vyhoření. „Snažila jsem se nadechnout, dál tvořit a bojovat, ale prostě to nešlo. Už jsem to nedávala. Ani výroba mýdla, malovaní, nic mě nenadchlo.“

Jak sbírka pomůže?

Touto sbírkou bychom jí chtěli pomoci s přizpůsobením domácího prostředí pro pohodlnější absolvování léčby a péče. Další finanční prostředky budou využity na absolvování podpůrného programu Má to smysl, který poslouží pro zlepšení psychického stavu a aplikaci metamorfní techniky, která Nellče pomůže ulevit od přetížení organismu a napětí.

Dodejme Nelče další dávku kyslíku a pomozme ji znovu se nadechnout na své cestě s menšími starostmi, ale o to větším úsměvem.

5 donations

373 Kč — Anonymous donor about 9 hours ago

“Přeji hodně síly a vše dobré!”
500 Kč — Láďa 5 days ago

30 000 Kč — Symphera, s.r.o. 2 weeks ago

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Snad i tento drobný příspěvek trochu pomůže, moc vám fandím”
240 Kč — Alex 2 months ago