Pomozme Melánii nákupem zdravotních pomůcek

celá ČR / Zbierku organizuje Melánia Remáčová moc.liamg@640ainalemavocamer

{}
0 %

Pomozme Melánii nákupem zdravotních pomůcek

Vybraných 30 € z 500 €
Zostáva 20 dní
6 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 07. jún 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dobrý den, jmenuji se Melánia, jsem původem ze Slovenska a obracím se na vás s prosbou o pomoc. Je mi 42 let, jsem v invalidním důchodu a momentálně žiji ve Francii, kam jsem se přestěhovala za prací, ale nakonec jsem ji díky mým zdravotním problémům musela opustit.

Jak sbírka pomůže?

Bohužel, moje zdraví mi přineslo řadu výzev, především se potýkám s bolestivými problémy spojenými s inkontinencí a chronickým zánětem močových cest. Bohužel, mé onemocnění si vyžaduje nemalé náklady na zdravotnické pomůcky, na které můj invalidní důchod zdaleka nestačí, a proto vás prosím o pomoc.

Výtěžek sbírky půjde na inkontinenční pomůcky, které nutně potřebuji.

Mám ještě 16letého syna, který navštěvuje střední školu, a snažím se, aby pocítil dopady mého onemocnění co nejméně a mohl se soustředit na studium.

Každý váš finanční příspěvek je cenný a přinese mi úlevu v boji s mým zdravotním stavem. Děkuji vám ze srdce za vaši podporu. Jakýkoli dar pro mě znamená hodně.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

373 Kč — Anonymný darca pred 2 týždňami

„Přeji Vám, Melánie, ať se dokážete porvat se svými zdravotními problémy a být pro vašeho syna oporou i v těchto obtížích. Ať Buh žehná vaší rodině.“
15 € — Barbora pred 3 mesiacmi