Pomoc Toničce se vzácnou nemocí!

Litoměřice / Zbierku organizuje Barbora Kučová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc Toničce se vzácnou nemocí!

Vybraných 17 004 Kč z 350 000 Kč
Zostáva 56 dní
5 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 16. september 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Tonička, 11letá dívka ze Štětí, bojuje s progresivní pseudorevmatoidní dysplazií, vzácnou genetickou nemocí, která ničí klouby a omezuje pohyb. Dívenka je moje neteř, kterou mám v poručnické péči. S vaší pomocí jí můžeme usnadnit jak její každodenní život, tak časté cesty do nemocnice.

Toničky příběh

Už od narození ji provázejí zdravotní komplikace. Po operaci jícnu musela naše Tonička čelit zánětům močových cest a ledvin. V 2,5 letech podstoupila operaci, která tyto obtíže zlepšila. To ale bohužel není jediný problém, se kterým se potýká. Trpí totiž progresivní pseudorevmatoidní dysplazií. Tato vzácná nemoc, která postihuje pouze 215 lidí na celém světě, způsobuje ztuhlost kloubů, bolest a postupně omezuje Toniččin pohyb.

Jak sbírka pomůže?

Toniččin stav se pomalu zhoršuje a chůze je pro ni stále náročnější. Vozíček, který brzy bude potřebovat, jí pomůže s mobilitou, stejně tak ale bude potřeba automobil. Cesta do Ústecké nemocnice, kam Tonička pravidelně dochází na specializovaná vyšetření, trvá hodinu a Toniččin stav se během ní zhoršuje. Stát Toničce opakovaně zamítl žádost o příspěvek na auto.

Snažíme se, jak jen to jde, ale finance na pořízení spolehlivého auta s dostatečným prostorem pro vozíček a chodící pomůcky nám nestačí.


Společně můžeme Toničce usnadnit život a dát jí šanci na důstojnější existenci.

Vaše dary pomohou financovat pořízení auta pro Toničku.

Prosím, pomozte naší Toničce překonat těžkou životní překážku a darujte jí auto, které jí zpříjemní život a usnadní cestu k lékaři.


Děkujeme za vaši štědrost a sdílení!

 

Patrón zbierky 1

3182

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3182. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Zbierku dosiaľ podporili 42 darcov

252 Kč — Anonymný darca včera

„Pro Tonču ❤️“
100 Kč — Raven pred 2 dňami

100 Kč — Anonymný darca pred 2 dňami

200 Kč — Alicka pred 3 dňami

252 Kč — Anonymný darca pred 3 dňami

„☺️☺️“
185 Kč — Anonymný darca pred 3 dňami

252 Kč — Anonymný darca pred týždňom

777 Kč — Anonymný darca pred týždňom

700 Kč — Krisjar pred 2 týždňami

150 Kč — Anonymný darca pred 3 týždňami