Pomoc Toničce se vzácnou nemocí!

Litoměřice / Organizer: Barbora Kučová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc Toničce se vzácnou nemocí!

Amount raised 17 256 Kč of 350 000 Kč goal
Left 56 days
5 % z původního cíle
The campaign has ended 16. September 2024

Help by sharing

Tonička, 11 letá dívka ze Štětí, bojuje s progresivní pseudorevmatoidní dysplazií, vzácnou genetickou nemocí, která ničí klouby a omezuje pohyb. Dívenka je moje neteř, kterou mám v pěstounské péči. S vaší pomocí jí můžeme usnadnit jak její každodenní život, tak časté cesty do nemocnice.

Toničky příběh

Už od narození ji provázejí zdravotní komplikace. Po operaci jícnu musela naše Tonička čelit zánětům močových cest a ledvin. V 2,5 letech podstoupila operaci, která tyto obtíže zlepšila. To ale bohužel není jediný problém, se kterým se potýká. Trpí totiž progresivní pseudorevmatoidní dysplazií. Tato vzácná nemoc, která postihuje pouze 215 lidí na celém světě, způsobuje ztuhlost kloubů, bolest a postupně omezuje Toniččin pohyb.

Jak sbírka pomůže?

Toniččin stav se pomalu zhoršuje a chůze je pro ni stále náročnější. Vozíček, který brzy bude potřebovat, jí pomůže s mobilitou, stejně tak ale bude potřeba automobil. Cesta do Ústecké nemocnice, kam Tonička pravidelně dochází na specializovaná vyšetření, trvá hodinu a Toniččin stav se během ní zhoršuje. Stát Toničce opakovaně zamítl žádost o příspěvek na auto.

Snažíme se, jak jen to jde, ale finance na pořízení spolehlivého auta s dostatečným prostorem pro vozíček a chodící pomůcky nám nestačí.


Společně můžeme Toničce usnadnit život a dát jí šanci na důstojnější existenci.

Vaše dary pomohou financovat pořízení auta pro Toničku.

Prosím, pomozte naší Toničce překonat těžkou životní překážku a darujte jí auto, které jí zpříjemní život a usnadní cestu k lékaři.


Děkujeme za vaši štědrost a sdílení!

 

Patrons 1

3182

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3182. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

43 donations

“Držte se!”
252 Kč — Anonymous donor about 14 hours ago

252 Kč — Anonymous donor 2 days ago

“Pro Tonču ❤️”
100 Kč — Raven 3 days ago

100 Kč — Anonymous donor 3 days ago

200 Kč — Alicka 3 days ago

252 Kč — Anonymous donor 3 days ago

“☺️☺️”
185 Kč — Anonymous donor 4 days ago

252 Kč — Anonymous donor 1 week ago

777 Kč — Anonymous donor 1 week ago

700 Kč — Krisjar 2 weeks ago