Pomoc samoživitelce Kristýně po všem, čím si prošla

Náchod / Zbierku organizuje Kristýna Bišková moc.liamg@avokpohecila

{}
0 %

Pomoc samoživitelce Kristýně po všem, čím si prošla

Vybraných 0 Kč z 21 000 Kč
Zostáva 78 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 14. september 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Samoživitelka Kristýna vyrůstala od 14 letdětském domově, protože u jejích rodičů pro ni nebylo vhodné prostředí. Následně si prošla obtížnou minulostí, ale dnes je z ní úplně jiný člověk.

To, jak silná žena Kristýna je, se ukázalo počátkem dubna, kdy se jí narodila dcerka Nelly, o kterou se vzorně stará. Otec dnes 2měsíční dcerky Kristýnu opustil, když byla malá ještě v bříšku. Kristýna tak zůstala na vše sama, což jí ale nezabránilo v tom si k sobě pravidelně brát mladšího 16letého nevlastního bratra Reného, který je umístěn v dětském domově a alespoň částečně se mu pravidelnými pobyty u ní snaží nahradit to, co jim rodiče neposkytli – pocit rodiny a bezpečí.

Kristýnina finanční situace je ale velmi obtížná, protože se jí tento měsíc navýšil nájem a energie šly dramaticky nahoru. Je pro ni tak čím dál obtížnější brát si bratra z finančních důvodů.

Nedoplatek za energie

„Máma Reného o něj neprojevuje zájem, a představa, že je o prázdninách v dětském domově mi trhá srdce. Beru si bratra i teď na 2měsíční prázdniny a bohužel matka není a nebude schopna přispět na jeho pobyt u mě a na vše mi mé finance nevystačí.

Pravidelně si k sobě bráchu beru na víkendové a prázdninové pobyty a doposud jsem byla schopná vše hradit sama i s tím, že splácím půjčku. Bohužel ale se zvýšením nákladů a cen energií je to pro mě nadále nemožné.“

Výtěžek sbírky půjde na dlužné energie a nájemné. „Pomůžete mi tak stabilizovat mou finanční situaci a nebudu se muset neustále bát, že Nellinka bude mít nějakou náhlou potřebu, nebo že si nebudu moci dovolit vzít bráchu na prázdniny. Všem dárcům budu moc vděčná za jakoukoliv pomoc.“