Pomoc rodině Malczykových po smrti tatínka Romana

Karviná / Zbierku organizuje Daniel Stolarz moc.lattimrolecra@zralots.leinad

{}
0 %

Pomoc rodině Malczykových po smrti tatínka Romana

Vybraných 331 667 Kč z 500 000 Kč
Zostáva -589 dní
66 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 30. apríl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Minulá neděle (13.března) měla být slunný jarní den plný oslav narozenin nejmladšího syna Malczykových. Pro tatínka Romana Malczyka bylo štěstí jeho dětí odjakživa životní cíl, proto se v rámci zahradní zábavy rozhodl zprovoznit houpačku ve větvích stromu.

Triviální věc, kdyby se ovšem při instalaci houpačky nezlomila větev následkem čehož Roman tragicky spadnul na kamenné podloží. Zahynul tak přímo před očima těch nejbližších. Srdce nás všech krvácí a nemůžeme se s touto tragédií smířit. Neopustil jenom nás, ale především svou milovanou rodinu, manželku Romanu a 3 syny Sebastiana, Damiana a Adriana.

Výtěžek sbírky pomůže rodině překlenout prvotní nejtěžší období.

Nejde vzít zpátky čas a rodině vrátit tátu. Nicméně bychom vás všechny touto formou rádi oslovili a požádali o poskytnutí finančního příspěvku, který snad pomůže zmírnit těžkou dobu, která rodinu bezpochyby čeká.

Dnešek posledním dnem sbírky!

30. 04. 2022

Dnes tady máme poslední den naší sbírky. Rád bych poděkoval všem těm, kteří jakýmkoliv způsobem vzdali úctu svému příbuznému, kamarádovi, kolegovi, parťákovi nebo s jakýmkoliv už jiným přívlastkem, ale prostě NAŠEMU ROMANOVI. Jednou z forem projevu úcty byla (nebo ještě stále vlastně je) i naše sbírka, která kromě zmíněného holdu úžasnému člověku měla za cíl třeba i trochu pomoci překlenout první nejtěžší období jeho ne méně skvělé rodince. Myslím, že náš úmysl díky Vaší hojné pomoci byl maximálně splněn, a jde-li to tak vůbec říct, můžeme být na sebe hrdí. Ještě jednou srdečné díky za Váš postoj v naší společné věci! Opatrujte se, prosím...!

Opět a znovu díky!

04. 04. 2022

Již více jak dvěma stům rodinám, jednotlivcům nebo firmám přišlo jako správné vyjádřit soudržnost a podporu Romanově rodině tím, že jste přispěli do naší sbírky. Doba i z obecného pohledu dnes není vůbec lehká, o to více si vážíme tohoto Vašeho kroku. Opět a znovu: díky!

ve dne v noci

18. 03. 2022

Vaše projevy soudržnosti proudí díky i této Sbírce ve dne v noci... Už na 140 rodin během necelých dvou dnů jen našim prostřednictvím poslalo Malczykům vzkaz, že stojí při nich. Srdečné díky!

Zbierku dosiaľ podporili 223 darcov

„Szczere wyrazy współczucia 🖤“
1 972 Kč — Grażyna i Tadek pred 2 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

5 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

100 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Trzymajcie się !!!“
1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

100 Kč — Markéta Lenikova pred 2 rokmi

5 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Přeji hodně sil.“
100 Kč — M* pred 2 rokmi

1 000 Kč — Jan Bartek pred 2 rokmi

10 000 Kč — Basia i Igor pred 2 rokmi