Solidarita s rodinou Malczykových po tragické smrti táty

Karviná / Organizer: Daniel Stolarz moc.lattimrolecra@zralots.leinad

{}
0 %

Solidarita s rodinou Malczykových po tragické smrti táty

Amount raised 331 667 Kč of 500 000 Kč goal
Left -520 days
66 % z původního cíle
The campaign has ended 30. April 2022

Help by sharing

Přátelé, kamarádi,


Neděle 13. 3. 2022 měl být slunný jarní den, který se v rodině Malczyků měl odehrávat v duchu oslav narozenin jejich nejmladšího syna. Pro Romana Malczyka štěstí jeho dětí byl odjakživa životní cíl, proto v rámci zahradní zábavy se rozhodl zprovoznit hopačku ve větvích stromu. Triviální věc, kdyby ne zlomená větev a tragický nekontrolovaný pád Romana na kamenné podloží. Zahynul tragicky přímo před očima těch nejbližších…. Srdce nás všech krvácí a nemůže se s touto tragédií smířit. Neopustil jenom nás, ale především svou milovanou rodinu, manželku Romanu a tři syny Sebastiana, Damiana a Adriana. Nejde vrátit čas a rodině vrátit tátu. Nicméně bychom Vás všechny touto formou rádi oslovili a požádali o poskytnutí finančního příspěvku, který snad pomůže zmírnit těžkou dobu, která rodinu bezpochyby čeká.

Dnešek posledním dnem sbírky!

30. 04. 2022

Dnes tady máme poslední den naší sbírky. Rád bych poděkoval všem těm, kteří jakýmkoliv způsobem vzdali úctu svému příbuznému, kamarádovi, kolegovi, parťákovi nebo s jakýmkoliv už jiným přívlastkem, ale prostě NAŠEMU ROMANOVI. Jednou z forem projevu úcty byla (nebo ještě stále vlastně je) i naše sbírka, která kromě zmíněného holdu úžasnému člověku měla za cíl třeba i trochu pomoci překlenout první nejtěžší období jeho ne méně skvělé rodince. Myslím, že náš úmysl díky Vaší hojné pomoci byl maximálně splněn, a jde-li to tak vůbec říct, můžeme být na sebe hrdí. Ještě jednou srdečné díky za Váš postoj v naší společné věci! Opatrujte se, prosím...!

Opět a znovu díky!

04. 04. 2022

Již více jak dvěma stům rodinám, jednotlivcům nebo firmám přišlo jako správné vyjádřit soudržnost a podporu Romanově rodině tím, že jste přispěli do naší sbírky. Doba i z obecného pohledu dnes není vůbec lehká, o to více si vážíme tohoto Vašeho kroku. Opět a znovu: díky!

ve dne v noci

18. 03. 2022

Vaše projevy soudržnosti proudí díky i této Sbírce ve dne v noci... Už na 140 rodin během necelých dvou dnů jen našim prostřednictvím poslalo Malczykům vzkaz, že stojí při nich. Srdečné díky!

223 donations

3 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Držím palce”
373 Kč — Václav Hrdlička 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

4 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

2 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Nedovedu si představit, jaké to musí být...držím pěsti a přeji mnoho sluníčka a zase krásných dní ve vašem životě....DRŽTE SE !!!!”
373 Kč — Verča 1 year ago