Pomoc pro samoživitelku Stáňu s nemocnou maminkou a 3 dětmi

Pardubice / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc pro samoživitelku Stáňu s nemocnou maminkou a 3 dětmi

Vybraných 103 844 Kč z 31 200 Kč
Zostáva -654 dní
333 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 13. august 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Bohužel, jednoho dne mi zavolali z nemocnice kvůli mamince ty nejhorší zprávy: rakovina slinivky, která už se rozjela i do uzlin. Jmenuji se Stáňa a jsem maminka 3 krásných zdravých dětí: Jakuba (2,5 roku), Ondřeje (8 let) a Sáry (14 let).

Nikdy jsem nepotřebovala pomoc, vždy jsem se snažila pracovat a o své děti samostatně pečovat. Rozhodně jsem nechtěla druhé zatěžovat svými problémy.

Těžké časy

Snažím se mámu podporovat, jak jen to umím. Ale začíná to již být nad moje síly, především psychicky. Pořád doufám v nějaký zázrak, rodina je pro mě vším.

Dostala jsem se ale nyní do situace, kdy mi nestačí ani příjem z brigády. Majitel nám zvedl nájem bytu na 23 tisíc, proto jsem si vyřídila příspěvek na bydlení, kde mi tedy i s mateřskou schválili 25 tisíc. Platím ještě jesličky 3 500 Kč, abych mohla chodit na brigádu jako pomocná síla v kuchyni.

Bojím se, že se mi všechno rozpadne, jak domeček z karet, když maminku ztratím. 

Jak sbírka pomůže?

Platím mamince nutridrinky a závoz obědů až domů, aby měla dobrou stravu. Je to již nyní ale nad moje finanční možnosti. Velmi by nám ulehčilo v téhle situaci mít na jeden měsíc nájmu a dvou měsíců jesliček, abych se mohla zase sebrat a být mamince co nejvíce na blízku a uhradit jí vše, co bude její zdravotní stav vyžadovat. Vím, že jakmile to půjde, zase se vypracuju, jsem moc vděčná za tuhle příležitost a pomoc.

Nedokážu si život bez maminky představit, proto si vážím každé vyjádřené podpory.

Zbierku dosiaľ podporili 162 darcov

50 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„ZVLÁDNETE TO, JEŠTĚ POŘÁD JSOU U NÁS LIDI, KTEŘÍ I Z TOHO MÁLA CO MAJÍ POMŮŽOU DRUHÝM...... POZDRAV A SÍLU VÁM VŠEM I MAMINCE.“
373 Kč — LÍDA ŽEMBERY pred 2 rokmi

300 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

10 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

250 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

100 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Přeji vaší mamince uzdravení a mnoho sil do boje, který ji ještě čeká. Před rokem jsem ztratil otce, který trpěl stejnou nemocí. Hodně štěstí vám a vaší rodině.“
5 000 Kč — Alexandr K. pred 2 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi