Pomoc pro Olinku: do školy zvesela!

Vítkov / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc pro Olinku: do školy zvesela!

Vybraných 8 784 Kč z 8 500 Kč
Zostáva -90 dní
103 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 30. august 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dobrý den, jsem pěstounka 10leté dcerky Olinky. Naše finanční situace je vzhledem k vysokému nájmu napjatá, platíme nájem včetně služeb 23 000,- Kč v bytě 1+1. Proto nám nevycházejí finance na další potřebné věci pro Olinku. Dcera Olinka se dobře učí, ráda si čte, ale je uzavřená, a proto nemá moc kamarádů. Nejraději je sama doma v knížkách. Vzhledem k malému prostoru, bych jí chtěla dopřát mít svůj koutek, kousek svého místečka, kde by mohla číst a psát úkoly a nemusela psát úkoly u kuchyňského stolu.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na psací stůl s židlí, komodu, na oblečení, knihovnu a knížky. Ráda bych Olince také pořídila pořádný batoh do školy s pevnými zády.

Olinka je skromná, bystrá holčička, která se dobře učí. Mám ji ve své přímé pěstounské péči od jejích 2 let. V každé volné chvíli kreslí a maluje, což je její velký koníček. Sama také chodí do nízkoprahového zařízení, kde kromě volnočasových aktivit a možnosti doučování se připravuje i na výuku angličtiny do školy.

Pěstounka v pasti

Bohužel, máme každý měsíc problém vyjít, zároveň ale nemáme dostatek finančních prostředků se přestěhovat a ve Vítkově je celkově nedostatek ubytování. Nejsem tak doslova schopná ušetřit ani korunu a nový školní rok nám klepe na dveře a já bych si moc přála, aby ho Olinka mohla prožít se vším, co ke svému studiu potřebuje.

Zbierku dosiaľ podporili 16 darcov

262 Kč — Anonymní dárce pred 3 mesiacmi

„Jsi moc šikovná Olinko, ať se di dále daří :))“
252 Kč — Michaela pred 4 mesiacmi

200 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

777 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

„Hodne stesti :)“
333 Kč — Tomas pred 4 mesiacmi

373 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

500 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

252 Kč — Anonymní dárce pred 4 mesiacmi

777 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi