Pomoc pro nemocnou Šarlotku

Praha / Zbierku organizuje Nikola Nimburská moc.liamg@5991aksrubmin.n

{}
0 %

Pomoc pro nemocnou Šarlotku

Vybraných 0 Kč z 350 000 Kč
Zostáva -97 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. august 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Šarlotka ve třech měsících prodělala těžkou obrnu mozku.

Díky následkům je dnes ve svých 24 letech závislá na nepřetržité pomoci druhých.

Ve svých šesti letech přišla tragicky o svou maminku a zůstala v péči tatínka, mého manžela. Stala jsem se Šarlotčiným opatrovníkem a převzala o ni každodenní péči. A nejen to, Šarlotka mě považuje za svojí maminku, máme spolu moc hezký vztah. Šarlotka je jinak moc hodné a usměvavé děvče, miluje hudbu a ráda tráví čas ve společnosti.

Každý den navštěvuje stacionář DC Paprsek v Hloubětíně, kam ji vozíme. Tráví tam čas s lidmi, kteří mají podobný hendikep.

Jsou však dny, kdy Šarlotka nemůže ze zdravotních důvodů do stacionáře odjet, a tak s ní doma musí zůstat jeden z rodičů.

Tato péče je náročná nejen psychicky, fyzicky, ale také finančně. Nedávno jsme museli vyhledat soukromou kliniku z důvodu aktuního ošetření a záchranu několika zubů, což pro nás znamenalo velkou finanční zátěž. Vše nakonec dobře dopadlo a Šarlotka může jíst a kousat jako normální člověk. :)

Jak sbírka pomůže?

Spolehlivé auto je pro nás naprosto nezbytné. Před třemi lety jsme si pořídili staší auto s příspěvkem státu, které však bylo velmi poruchové a jeho údržba se nevyplácela. Proto jsme se nakonec rozhodli pořídit nové auto na leasing.

Vzhledem k tomu, že jsem se Šarlotkou zůstat doma, protože potřebuje péči 24/7, potřebovali bychom Vaši pomoc s úhradou alespoň části leasingu.

Budeme vám vděční za každou podporu, která nám péči o Šarlotku neuvěřitelně ulehčí, děkujeme.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

„Převod do sbírky Pro Jirku jsou asistenti ruce i nohy, ale bez nás je nezaplatí!“
-500 Kč — znesnáze21 pred mesiacom

500 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi