Pomoc pro nemocného dřevorubce a řidiče kamionu

Orlová, Lutyně / Zbierku organizuje Lukáš Kozel zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc pro nemocného dřevorubce a řidiče kamionu

Vybraných 0 Kč z 250 000 Kč
Zostáva 87 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 09. október 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dobrý den, jmenuji se Lukáš a obracím se na vás s prosbou o pomoc. Před 2 lety jsem podstoupil banální zákrok částečného stržení nehtu.

Bohužel kvůli špatnému přístupu nemocnice jsem málem přišel o nohu a kdybych nebyl včas hospitalizován, zemřel bych na sepsi.

Mám pravou nohu zdevastovanou – nemám kloub, mám šrouby, trpím silnými bolestmi a denně chodím o berlích kvůli zánětu cév. Pracoval jsem jako dřevorubec, havíř a nakonec jako řidič kamionu, ale nyní nemohu pracovat, protože neprocházím vstupními prohlídkami a nemohu mít zátěž na nohu.

Léčení bude dlouhodobé a mám doživotní trvalé následky.

Momentálně se soudím s nemocnicí o odškodnění, ale kvůli zhoršenému zdravotnímu stavu nemohu zaměstnání vykonávat a bojuji aspoň o nějaký invalidní důchod. Potřebuji pomoc, abych zvládl běžný život a mohl pokračovat v boji za spravedlnost.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na opravu starého auta, které je pro mě nezbytné, náklady na soudní výlohy a lázeňský pobyt.

Vaše podpora mi pomůže překonat těžkou finanční situaci, umožní mi soustředit se na léčení a boj za spravedlnost. Děkujeme za jakoukoli pomoc, která mi pomůže znovu se postavit na nohy.

Patrón zbierky 1

3256

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3256. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.