Pomoc pro 68. prapor 101. teritoriální obranné brigády

Celá ČR / Zbierku organizuje Jana Galvis Rivera moc.liamg@arevirsivlag.anaj

0 %

Pomoc pro 68. prapor 101. teritoriální obranné brigády

Vybraných 171 314 Kč z 100 000 Kč
Zostáva -127 dní
171 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 24. október 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Peníze vybíráme na pomoc našim statečným kamarádům ze 101. teritoriální obranné brigády 68. praporu, kteří brání Ukrajinu. Naši přátelé, stejně jako mnoho jiných členů armády, nejsou profesionální vojáci. Jsou to obyčejní lidé – IT specialisté, manažeři, učitelé, instalatéři... Jsou to lidé, kteří nestudovali vojenství, nemají armádní výcvik, a ještě začátkem tohoto roku žili své normální životy.

 Nyní jsou již několik měsíců pryč od svých rodin. Opustili své blízké a pracují na místech, kde ruská armáda páchá ty nejbrutálnější zločiny.

 Bojovat v prvních liniích je pro naše kamarády opravdu náročné. V současné době čelí také zimě a zatopeným příkopům. Každý den musí zvládat velmi náročné podmínky, a to jak po fyzické, tak i po psychické stránce. A s chladným počasím se vše jen zhoršuje

Pomozme zajistit základní potřeby

Chceme zajistit věci, o které se velká armáda během ofenzivy nedokáže vždy postarat, a dopřát našim kamarádům alespoň základní pohodlí. Chceme jim pořídit teplé oblečení, které nyní nutně potřebují, kvalitnější a výživnější jídlo, dieselové generátory elektřiny. Abychom dosáhli potřebných financí, spolupracujeme s dalšími přáteli a příbuznými. Naše finanční možnosti však nestačí na to, abychom pokryli všechny potřeby jednotky pro nadcházející zimu.

Nezbytně potřebujeme také léky a zdravotní materiál, abychom dokázali ošetřit jak zraněné civilisty, tak ruské vojáky, kteří se vzdají. V neposlední řadě samozřejmě i sebe a své spolubojovníky. S tím, jak fronta postupuje, je zdravotnického materiálu potřeba stále více. 

Jak s penězi naložíme?

Cílem je vybrat alespoň 100.000 Kč, za které bude nakoupen zdravotní materiál. Pokud částka přesáhne 200.000 Kč, budou peníze použity také na jídlo, generátory a oblečení. A jestliže vybereme více než 300.000 Kč, bude si jednotka moci koupit auto, které zvýší její mobilitu a zvládne tak lépe pomáhat civilistům z osvobozeneckých území. Během služby se totiž jedno vozidlo dostalo pod ruskou dělostřeleckou palbu a bylo zničeno. Druhý a poslední vůz se kvůli drsným provozním podmínkám stále nedaří opravit. Naši přátelé ze 101. brigády potřebují vozidlo, které zvládne překonávat složitý terén v nepříznivých podmínkách a počasí.

Předem děkujeme všem dobrým lidem, kterým není lhostejný život těch, jenž bojují i za naši svobodu. Sláva Ukrajině, Sláva Čechům, kteří pomáhají. 🇨🇿 ❤️ 🇺🇦

Za celou jednotku děkuje její velitel, Oleksandr Gryshin.

https://www.facebook.com/grishin.unxp 

Díky Vám mají naši kluci nabíjecí stanice

25. 04. 2023

Vítězství se blíží a i díky vám je každý den blíže a blíže. ✌️💛💙

Díky vaší podpoře jsme nejenom koupili fešný auťák - hárnou mašinu, zbylo také na nabíjecí stanice.

Nabíjecí stanice se hodí všude tam, kde je nedostatek stabilní elektrické energie. Díky vám si kluci i v zákopech dobijí drona noťas, starlink, noční vidění a všechny ty hitech vychytávky, které se ve válce používají. Nabíjecí stanice jsou vlastně takové předimenzované power banky.

Na první fotce jsme my, kteří stojíme za sbírkou. Na další fotkách jsou naši kluci, kterým jste hodně pomohli. Ani nevíte jak.. A abychom jim udělali radost a aby se nabíjecí stanice při převozu nepoškodili, jako výztuž jsme použili čokoládu. 😁

Za převoz stanic moc děkuji našemu kamarádovi Vasylovi Kapustejovi, který je doručil a díky němu byli na místě megarychle. 👏

Sbírka stále běží, kluci nyní potřebují zesilovače mobilního signálu, aby mohli zajistit kvalitní komunikaci tam, kde je nedostatek signálu. Budeme rádi za každou korunu, na zesilovače nám chybí už jen 20tis.

Moc moc děkuji všem. Sláva Ukrajině! Sláva všem, kteří pomáhají.

Jana

Ps.: Víte, proč si většina vojáků na fotkách schovává obličej?


Kluci mají krásnou káru - hárnou mašinu

25. 04. 2023

Díky vaší podpoře se podařilo klukům z naší jednotky koupit skvělé auto. 🥰

Vhodný vůz za rozumnou cenu jsme našli až ve Spojeném království, odkud jej na Ukrajinu přivezli kamarádi jednotky, jak můžete vidět na fotce. Nicméně červená barva není pro frontovou linii úplně vhodná a tak naše krásná kára - harná mašina - potřebovala trochu přikrášlit, viz fotka a video (pusťte si titulky) https://youtu.be/dQ6pzQzmu_A 😉

Celá akce by se neuskutečnila bez vaší podpory, bez vašich finančních darů a bez Almaszké církve, která se na financování auta spolupodílela. Díky tomu nám zbylo i na nabíjecí stanice. 😉

Děkujeme za podporu a jak říká Saša ve videu - jedeme dál.

Sláva Ukrajině! Sláva Čechům, kteří pomáhají! 💙💛

Sbírka stále běží. Kluci nyní potřebují další techniku pro zajištění spojení mezi jednotkami. Budeme vděční za jakoukoli podporu.

Auto před a po. Jak se vám líbí?

Vánoční zázrak

27. 12. 2022

Během Vánoc, 25. 12., naše sbírka překonala hranici 100 %. Moc moc všem děkuji a jsem neskonale vděčná, že již sto dobrých lidí přispělo na 68. prapor 101. teritoriální obranné brigády.

Za tyto peníze budeme moci koupit auto, aby jednotka mohla být mobilní a nemusela se pohybovat pěšky a pokud se podaří vybrat ještě něco navíc, tak i nabíjecí stanice.

Je úžasné, kolik dobrých lidí stojí na správné straně historie a podporuje statečný boj Ukrajiny.

Sláva čechům, kteří pomáhají!

Zbierku dosiaľ podporili 155 darcov

252 Kč — Anonymní dárce pred 5 mesiacmi

252 Kč — Anonymní dárce pred 5 mesiacmi

262 Kč — Anonymní dárce pred 5 mesiacmi

262 Kč — Anonymní dárce pred 6 mesiacmi

252 Kč — Anonymní dárce pred 6 mesiacmi

„For freedom, for live.“
252 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

262 Kč — Anonymní dárce pred 6 mesiacmi

252 Kč — Anonymní dárce pred 7 mesiacmi

„Crimea is Ukraine! “
1 000 Kč — Pavlo pred 7 mesiacmi

252 Kč — Anonymní dárce pred 7 mesiacmi