Pomoc pro 4 raubíře

Přerov / Zbierku organizuje Sabina Gaborová zc.tsop@avorobag.anibas

{}
0 %

Pomoc pro 4 raubíře

Vybraných 3 721 Kč z 3 330 Kč
Zostáva -73 dní
112 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 22. september 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Sabina a jsem maminkou 4 dětí, které jsou ve věku 5 let, 4 roky, 3 roky a 1 rok. S dětmi bydlím sama v podnájmu v městském bytě. Bývalý partner na děti nehradí výživné a z tohoto důvodu byl soudem odsouzen k výkonu trestu.

Péče o děti je náročná – zejména po finanční stránce, kdy se jim snažím zajistit co potřebují, ale vzhledem k tomu, že bývalý nehradí výživné, je to těžké.

Jak sbírka pomůže?

Snažím se vyřídit veškeré dávky, ale je to na delší dobu, navíc se vše odsouzení otce dětí zkomplikovalo a já musím znovu vyřídit vše od začátku. I když je mi přiznána dávka náhradního výživného pouze ve výši necelých 400,- jsou to nyní peníze, které mi chybí v rozpočtu rodiny, než mi dávku opět schválí. Doposud se mi snažila pomáhat i rodina, bohužel i oni již nemohou. Spolupracuji se sociální pracovnicí z Charity, která se mnou vyřizuje dávky a pomáhá mi při zajištění školky pro děti, občas i s potravinovou pomocí za což jsem moc ráda, ale na nedoplatky na energiích jsem zůstala sama.

Výtěžek sbírky půjde právě na energie.

Budu vám vděčná za jakoukoliv pomoc.

Děkuji. 

Poděkování

05. 09. 2023

Tímto bych chtěla velice poděkovat všem dárcům, kteří mi přispěli a finančně tak pomohli mě a mým dětem. Velmi si toho vážím a bez vaší pomoci, bych nedokázala situaci sama zvládnout. Ještě jednou díky.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

2 500 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi